Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Piwowarski odradza jej aktorskie plany: To tak, jakby ktoś chciał się ścigać z Marilyn Monroe

Oliwia Bieniuk już za kilka miesięcy podejdzie do egzaminu dojrzałości. Osiemnastolatka planuje po maturze wybrać się na studia aktorskie. Radosław Piwowarski skrytykował plany córki Anny Przybylskiej.

W minioną niedzielę Oliwia Bieniuk stała się osobą pełnoletnią, a zdjęciami z imprezy urodzinowej pochwaliła się na Instagramie. Zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie z chłopakiem, którym okazał się młody model i żeglarz z Trójmiasta. Prawdopodobnie osiemnastka ambitnej modelki zmotywowała Radosława Piwowarskiego do zabrania głosu na temat jej przyszłości. Przyjaciel Anny Przybylskiej powiedział wprost, co sądzi o pomyśle Oliwii, która marzy o aktorskiej karierze.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie

POLECAMYOliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Siostra Anny Przybylskiej złożyła siostrzenicy wyjątkowe życzenia. Nawiązała do jej mamy

Radosław Piwowarski odradza Oliwii Bieniuk studia aktorskie

Radosław Piwowarski był dobrym znajomym Anny Przybylskiej. Reżyser uważa, że to on odkrył gwiazdę, która stała legendą. W związku z tym mężczyzna odradza jej córce, by szła tą samą ścieżkę zawodową, co jej rodzicielka.

Bardzo lubię Oliwię. Jest uroczą dziewczyną, ale jeżeli zdecyduje się pójść w aktorstwo, to wybierze sobie bardzo niewdzięczną drogę, bo całe życie będzie musiała mierzyć się z mitem matki – stwierdza w rozmowie z "Faktem".

Piwowarski dodał, że nie wyjdzie to nastolatce na dobre, bo do końca życia będzie porównywana do wspaniałej mamy i prawdopodobnie nigdy nie będzie od niej lepsza.

To mało komu wyszło na dobre. To tak, jakby ktoś chciał się ścigać z Marilyn Monroe czy Sophią Loren.

Warto dodać że mimo wielkiej kariery, Anna nigdy nie ukończyła szkoły aktorskiej, a na szklanym ekranie zadebiutowała jako dziewiętnastolatka właśnie w filmie Piwowarskiego - "Suczki". Myślicie, że Oliwia posłucha rady reżysera?

Więcej o: