Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Siostra Anny Przybylskiej złożyła siostrzenicy wyjątkowe życzenia. Nawiązała do jej mamy

Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej, złożyła urodzinowe życzenia Oliwii Bieniuk. Nawiązała również do zmarłej przed sześciu laty aktorki.

W niedzielę 18 października Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka jest już pełnoletnia. Wcześniej planowała zrobić huczną imprezę z okazji urodzin, jednak w rozmowie z Plotkiem przyznała, że zmieniła plany i ten wyjątkowy dzień spędzi w domu w towarzystwie najbliższych.

W domu, pod kocem. Będę świętować w domu z moimi najbliższymi, czyli z rodzinką - zdradziła nam wówczas nastolatka.

Jubilatka z samego rana pochwaliła się bukietem czerwonych róż, które otrzymała na urodziny, a był to dopiero początek niespodzianek i życzeń. Siostra jej zmarłej mamy opublikowała tego dnia wzruszający post na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Przybylska zostawiła córce szczególny prezent. Oliwia Bieniuk otrzyma go lada dzień w osiemnaste urodziny

Siostra Anny Przybylskiej złożyła życzenia Oliwii Bieniuk

Agnieszka Kubera to starsza siostra Anny Przybylskiej, która wyjątkowo blisko związana jest z jej dziećmi. Nic więc dziwnego, że w dniu 18. urodzin Oliwii zamieściła specjalny, urodzinowy post. Opublikowała archiwalne, niepublikowane dotąd zdjęcie siostrzenicy z dzieciństwa. Nie obyło się też bez życzeń i nawiązania do Anny Przybylskiej. 

Kochana Moja, całym sercem życzymy takiej radości życia, jaką miała mama- czytamy pod postem.
 

Oliwia oczywiście podziękowała cioci za tak piękne i miłe słowa. Pod postem pojawiło się również wiele życzeń i komplementów pod adresem jubilatki, do których Plotek oczywiście się dołącza. 

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską? "Będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki". Reżyser zdradza swoje plany

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie
Więcej o: