Oliwia Bieniuk kończy 18 lat. Pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała. Piękny gest jej bliskich

Oliwia Bieniuk świętuje 18. urodziny. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pokazała, jaki prezent otrzymała.

W tym roku Oliwia Bieniuk staje się pełnoletnia. Córka zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dokładnie 18 października 2020 kończy 18 lat i tym samym może sama o sobie decydować. Przed córką aktorki i byłego piłkarza na pewno staną nowe zawodowe wyzwania, gdyż wielu reklamodawców i wiele firm czekało, aż nastolatka wkroczy w dorosłość. Pierwsze propozycje już się posypały. Reżyser Radosław Piwowarski uważa, że Oliwię czeka ciężki czas, bo  "będzie musiała się zmierzyć z mitem genialnej matki".

Oliwia Bieniuk kończy 18 lat

Na razie jednak Bieniuk celebruje ten wyjątkowy dzień. Nastolatka w rozmowie z Plotkiem przyznała, że nie planuje urządzać hucznej imprezy, co jest spowodowane sytuacją w kraju. Jedynie zorganizuje spotkanie z rodziną. Zdradziła też, jak spędzi niedzielę, w którą wypadają jej urodziny:

W domu pod kocem. Będę świętować w domu z moimi najbliższymi, czyli z rodzinką - powiedziała nam.

Już wiemy, że bliscy zaczęli obdarowywać ją prezentami. Na InstaStrories Oliwia pokazała, co otrzymała. Jest szczęśliwa, bo czekał na nią bukiet czerwonych róż. Jak na razie tylko tyle zdradziła, jednak na pewno to nie koniec niespodzianek.

Oliwia Bieniuk kończy 18 latOliwia Bieniuk kończy 18 lat Screen z Instagram.com/ oliwia.bieniuk

Wiemy też, że Oliwia dostanie prezent, który zostawiła dla niej mama. Anna Przybylska zadbała o przyszłość córki i odkładała dla niej pieniądze. Pieczę nad majątkiem dotychczas sprawowała babcia Oliwii, czyli pani Krystyna, a dziewczyna otrzyma dostęp do sporej sumy w dniu 18. urodzin.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk na okładce "Vivy". Nie obyło się bez poruszających słów o mamie. "Codziennie o niej myślę"

Składamy serdeczne życzenia!

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pielęgnuje pamięć po mamie