Horoskop dzienny - 29 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 listopada. Co wyczytasz dzisiaj z gwiazd? Jaki czeka Cię los? Sprawdź koniecznie, co Cię czeka i przygotuj się na różne ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Tej niedzieli poznasz kogoś, kto wiele namiesza w Twoim życiu, choć na szczęście w tym pozytywnym znaczeniu. Od początku będziesz wiedziała/wiedział, że to ważna osoba, na którą powinnaś/powinieneś zwrócić uwagę, jednak nie przesadź. Nie chodzi o to, żebyś się za bardzo starała/starał, bo wtedy możesz ją do siebie niepotrzebnie zrazić. Po prostu bądź sobą, a na pewno wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Horoskop dzienny – Byk

Choć może to być dla Ciebie duże zaskoczenie, zostaniesz zaatakowana/zaatakowany przez członka swojej rodziny, z którym do tej pory dogadywałaś/dogadywałeś się bez zarzutu i na którego zawsze mogłaś/mogłeś liczyć. Nie będziesz potrafiła/potrafił tego znieść szczególnie dlatego, że w kluczowym momencie zmieni zdanie na Twoją niekorzyść. Najgorsze, co możesz zrobić w tej sytuacji, to odpowiedzieć agresją. Spróbuj porozmawiać z tą osobą spokojnie, na osobności, a na pewno wszystko sobie wyjaśnicie. Bardzo możliwe, że postąpi po prostu w zgodzie ze swoim sumieniem, uważając, że w ten sposób dba o Twoje dobro.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dzisiaj szczęście Ci sprzyja. To doskonały dzień na to, by popracować nad własnym rozwojem. Jako że w ostatnim czasie odpoczywałaś/odpoczywałeś już naprawdę sporo, dlatego warto, byś spojrzała/spojrzał, co jeszcze możesz zmienić, by było lepiej. W czasie wolnym po prostu ucz się nowych rzeczy, by systematycznie poszerzać swoją wiedzę, co pomoże Ci w przyszłości. Uważaj na znaki, które czekają na Twojej drodze.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

Dziś może dopaść Cię podły nastrój, kiedy uświadomisz sobie, że choć ciężko pracujesz, wciąż jeszcze nie osiągnęłaś/osiągnąłeś celu, jaki sobie obrałaś/obrałeś. Najważniejsze, byś była/był cierpliwy, bo na wszystko trzeba czasu. Frustracja nic tutaj nie pomoże – skoro czekasz na efekty, spędź te chwile pożytecznie, stawiając na rozwój i doskonalenie się w swoim fachu.

Horoskop dzienny – Lew

Jak zwykle paraliżuje Cię lęk przed tym, co może nastąpić. Postaraj się wreszcie uwierzyć we własne możliwości, bo chowanie się w cieniu innych do niczego Cię nie doprowadzi. Nie bój się krytyki, bo ta jest częścią życia każdego z nas i o ile jest konstruktywna, może naprawdę pomóc. Jeśli natomiast spotkasz się z nieuzasadnionym sprzeciwem, nie wahaj się walczyć o swoje – tylko tak osiągniesz cel.

Horoskop dzienny – Panna

To idealny dzień na to, by pozbierać siły, które będą Ci potrzebne z początkiem przyszłego tygodnia, ponieważ czeka Cię mnóstwo pracy. Obowiązki spadną na Ciebie dość nagle, a będziesz je musiała jeszcze połączyć ze sprawami prywatnymi, by nie zagubić się w ich gąszczu. Choć zwykle wszystko przychodzi Ci z łatwością, a pomocny okazuje się Twój beztroski sposób bycia, tym razem będziesz musiała/musiał zejść na Ziemię i porozmawiać na poważnie ze swoimi współpracownikami.

Horoskop dzienny – Waga

Choć dotąd wydawało Ci się, że wszystko układa się tak, jak powinno, tego dnia zrozumiesz, że nadciągają zmiany, którym nie będziesz w stanie zapobiec. Na początku możesz nie czuć się z tym komfortowo, ale z czasem sprawy poukładają się w taki sposób, że wreszcie wyjdziesz na prostą. Skorzystaj z wolnego dnia, by wszystko sobie przemyśleć i odpowiednio się przygotować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś okaże się, że to właśnie Ty miałaś/miałeś rację w pewnej ważnej sprawie, chociaż po Twojej stronie opowiadali się nieliczni. Nie zapomnij jednak o tych, którzy Cię poparli, bo niedługo będziecie mogli zacząć długofalową współpracę. Zaufaj też głosom pojawiającym się wśród najbliższych, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.

Horoskop dzienny – Strzelec

Już od samego rana będziesz bardzo nerwowa/nerwowy. Niewiele będzie trzeba, żebyś wybuchła/wybuchł, a to nie każdemu się spodoba. Jednocześnie możesz też wyładować swoje emocje na kimś, kto już od jakiegoś czasu Cię denerwował. Jeśli tak się zdarzy, miej odwagę przeprosić za swoje zachowanie. Staraj się spędzać czas samotnie, dopóki irytacja Ci nie przejdzie, a nie uda Ci się nikogo skrzywdzić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tej niedzieli wydarzy się coś niespodziewanego, co zupełnie pokrzyżuje Twoje plany i będziesz musiała/musiał szukać innego wyjścia z sytuacji. To może Ci przysporzyć sporo stresu, jednak postaraj się uspokoić i nie przejmować, bo i tak nic na to nie poradzisz. Pamiętaj jednak, że na tym dzień się nie skończy i pod wieczór możesz liczyć na przyjemną niespodziankę.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zauważysz, że ktoś w Twoim otoczeniu zmienił się nie do poznania. Prawdopodobnie osoba ta wpadła w złe towarzystwo, a Ty jesteś tym, kto mógłby jej pomóc znów stanąć na nogi. Postaw na szczerą rozmowę, ponieważ docinki nic tutaj nie pomogą. Jeśli okażesz zaufanie i wesprzesz ją bezwarunkowo, naprawdę się odwdzięczy.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Osoba, która bardzo Ci się podoba, dzisiaj wreszcie się do Ciebie odezwie. Jeśli pomożesz rozwiązać jej pewien problem, na pewno spojrzy na Ciebie przychylniej, a może nawet uda Wam się nawiązać dłuższą rozmowę. Nie bój się porażki, bo szybko może się okazać, że łączy Was naprawdę wiele.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Sylwia Lipka opowiada, jak się czuła, gdy chorowała na koronawirusa [PLOTKERSI EXTRA]