Horoskop dzienny - 26 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 26 listopada. Los bywa przewrotny. Chcesz poznać jego wyroki? Przekonaj się, co szykuje dla Ciebie na najbliższy czwartek i bądź gotowa/gotowy na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Tego dnia docenisz to, co masz. Nie wybiegaj zanadto w przyszłość, bo jeśli za bardzo się na tym skupisz, przegapisz to, co dzieje się obecnie. Nie ma po co marnować energię bez potrzeby na coś, co ma dopiero nadejść, jeśli spełnisz odpowiednie warunki. Bądź uważnym obserwatorem, bo bardzo prawdopodobne, że w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto ze względu na swoje doświadczenie, będzie mógł Ci pomóc w krytycznej sytuacji.

Horoskop dzienny – Byk

W ten czwartek możesz usłyszeć wiele nieprzyjemnych plotek i szyderczych komentarzy na swój temat. Postaraj się jednak je zignorować, bo ci, którzy dobrze Cię znają, i tak w nie nie uwierzą. Uważaj też, by nie znaleźć się w środku konfliktu dotyczącego przyszłych planów Twoich najbliższych współpracowników. Postaraj się zachować spokój i unikaj kłótni. Miej na uwadze, że spór, który dziś zapoczątkujesz, może ciągnąć się nawet latami i stać się jednym z Twoich przekleństw.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

To będzie bardzo kreatywny dzień. Sama/sam siebie zaskoczysz ilością pomysłów, z których każdy, prędzej czy później, zostanie wykorzystany. Nie przegap okazji, by zabłysnąć w pracy. Wzorowo wykonane obowiązki mogą przyciągnąć uwagę Twoich zwierzchników i pozwolić Ci się wyróżnić na tle innych. Wykorzystaj swój spryt i tak pokieruj sytuacją, by zyskać jak najwięcej – dziś to możliwe.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny – Rak

Szara codzienność wpędza Cię ostatnio w melancholię. Postaraj się odpocząć od rutyny – czwartek to idealny moment, by się do tego zebrać. Jeśli to możliwe, pobądź trochę na świeżym powietrzu. Może na przykład zdecydujesz się na spacer do lasu? W trakcie przechadzki myśl o czymś przyjemnym i postaraj się zupełnie odciąć od codziennych obowiązków.

Horoskop dzienny – Lew

Postaraj się zachować trzeźwość umysłu, bo dzisiejszy dzień zarejestrujesz jakby przez mgłę. Wciąż możesz być nieobecny i zamyślony, co z pewnością zauważą osoby z Twojego otoczenia i nie będą z tego szczególnie zadowolone. Zdobądź się na odrobinę dystansu do innych, bo wypominanie im błędów, które jak na złość będziesz dostrzegać niemal na każdym kroku, nie pomoże Ci w zdobyciu ich zaufania. Wieczór spędź ze swoją drugą połówką, bo od dawna tego nie robiliście.

Horoskop dzienny – Panna

To dzień, w którym będziesz musiała/musiał podjąć trudną decyzję. Uważaj, bo możesz nie patrzeć na daną sytuację w pełni obiektywnie. Nie popełnij błędu, bo może Ci się nie udać go naprawić przez naprawdę długi czas. Zwróć też uwagę na nieporozumienia w sferze uczuciowej. Bądź ostrożny i nie rób niczego na siłę.

Horoskop dzienny – Waga

Odważ się na odrobinę samodzielności, bo właśnie nadszedł Twój czas. Nie oglądaj się na innych, bo nie możesz wiecznie polegać na cudzych pomysłach i sposobach na życie. Nie słuchaj tych, którzy będą Cię odwodzić od Twoich planów. Jeśli w Twoim otoczeniu wybuchnie kłótnia, nie mieszaj się w nią, bo tylko zaognisz sytuację.

Horoskop dzienny – Skorpion

W ten czwartek Twój zwierzchnik spojrzy na Ciebie nieco przychylniejszym okiem, dlatego też to świetny moment, by przedstawić mu swoje pomysły. Nie wahaj się, bądź pewna/pewny siebie, a powinnaś/powinieneś osiągnąć swój cel. Unikaj niezdrowego jedzenia, bo dzisiaj łatwo w Twoim przypadku o problemy żołądkowe.

Horoskop dzienny – Strzelec

Decyzja, którą ostatnio podjęłaś/podjąłeś, pociągnie za sobą konsekwencje, które odczujesz już dziś. To nie czas, by zastanawiać się, co by było gdyby, bo postąpiłaś/postąpiłeś tak, a nie inaczej i nic już tego nie zmieni. Skup się na tym, co tu i teraz, aby jak najlepiej realizować swoje plany. Jeśli czujesz, że się w tym gubisz, poproś kogoś zaufanego, aby udzielił Ci wsparcia i stał się Twoim osobistym doradcą.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Los spłata Ci figla, przez co będziesz musiała/musiał szybko modyfikować swoje plany na ten dzień. To sprawi, że znajdziesz się pod ogromną presję, którą spotęguje fakt, że zwierzchnicy będą mieli względem Ciebie ogromne oczekiwania. Nie możesz sobie pozwolić na bycie niepunktualną/niepunktualnym, bo w przeciwnym razie stracisz wszystko, o co tak długo zabiegałaś/zabiegałeś.

Horoskop dzienny – Wodnik

Przypadkiem możesz wejść w posiadanie sekretu, który jest dla kogoś ogromnie ważny. Nie zdradź go, a zyskasz oddanego przyjaciela lub przyjaciółkę. Co więcej, wiedza, jaką zdobędziesz, prawdopodobnie przyniesie Ci spore korzyści finansowe. Wystrzegaj się jedynie ryzykownych decyzji.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Ryby

Ten dzień nie będzie dla Ciebie prosty. Prawdopodobnie popełnisz błąd, który przyniesie Ci stratę. Nie pogrążaj się jednak w goryczy, a staraj się wykonywać kolejne kroki tak, jak podpowiada Ci intuicja. Nie bądź też zbyt niecierpliwa/niecierpliwy, bo w przeciwnym razie możesz doprowadzić do prawdziwej katastrofy.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Natalia Klimas pokazała wyprawkę dla dziecka