Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka. Sławę zdobyła dzięki roli tytułowej bohaterki filmu "Sara". Szersza publiczność kojarzy ją dzięki popularnemu serialowi "13 posterunek". Włodarczyk wzięła udział w programie rozrywkowym "Jak oni śpiewają", w którym zajęła pierwsze miejsce.

Data urodzenia: 13 grudnia 1980 r.
Miejsce urodzenia: Sławno
Wzrost: 172 cm
Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial
Facebook: Facebook.com/AgnieszkaWlodarczykOfficial

Agnieszka Włodarczyk: życiorys

Agnieszka Włodarczyk przyszła na świat 13 grudnia 1980 roku w Sławnie jako córka marynarza i Anny Stasiukiewicz. Dorastała z matką, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, gdy ta miała dwa lata. Jako piętnastoletnia dziewczyna została wybrana Miss Nastolatek.
W 1996 roku Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała jako aktorka w spektaklu "Tyle Miłości" w teatrze Buffo (reżyserem był Janusz Józefowicz) i zagrała w teledysku K.A.S.Y do piosenki "Reklama".
Pierwszym przełomem dla Włodarczyk była rola córki gangstera, która ma romans ze swoim ochroniarzem, czyli tytułowej "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego. Jej występ był kontrowersyjnym dla publiczności i krytyków w Polsce, gdyż grająca nagie sceny Włodarczyk miała wówczas szesnaście lat. W filmie partnerował jej Bogusław Linda, Marek Perepeczko, Cezary Pazura. W tym samym roku aktorkę zatrudniono w serialu komediowym "13 Posterunek", gdzie grała Agnieszkę, niesforną siostrę jednego z policjantów.
W 2000 roku Agnieszka Włodarczyk zaczęła grać w jednym z najbardziej popularnych polskich seriali "Plebania", w którym skończyła się pojawiać w 2012 roku. Od tego czasu zagrała w: "Zostać miss" (2001), "Poranek kojota" (2001), "Rób swoje, ryzyko jest twoje" (2002), "E=mc2" (2002), "Pierwsza miłość" (2004), "Dziki" (2004), "Nigdy w życiu" (2004), "Job, czyli ostatnia szara komórka" (2006), "Ja wam pokażę!" (2007), "Kac Wawa" (2011). Zagrała również w spektaklach: "Metro", "Cesarska miłość", "Nas troje", "Czerwone komety".
W 2007 roku Włodarczyk wzięła udział w telewizyjnym programie rozrywkowym "Jak oni śpiewają", który wygrała. W nagrodę podpisała kontrakt na wydanie płyty. Jej pierwszy album "Nie dla oka " nie odniósł jednak dużego sukcesu, choć za udział w programie została nominowana do Róż Gali (kategoria: piękny debiut) i Wiktora (kategoria: największe odkrycie telewizyjne).
W 2010 roku Włodarczyk zajęła drugie miejsce na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, natomiast dwa lata później w programie telewizyjnym "Twoja twarz brzmi znajomo" zajęła drugie miejsce.
Włodarczyk brała udział w rozbieranych sesjach do magazynów "Playboy", "Maxim" i "CKM". Ponadto bardzo zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz zwierząt.

Agnieszka Włodarczyk - życie prywatne

Agnieszka Włodarczyk była związana przez wiele lat najpierw z Rafałem Kosińskim, następnie z Jakubem Sićko. Potem w atmosferze skandalu zaczęła spotykać się aktorem Mikołajem Krawczykiem, którego poznała na planie serialu "Pierwsza miłość". Krawczyk miał dla Włodarczyk zostawić swoją ówczesną partnerkę Anetę Zając i dwójkę dzieci. Włodarczyk i Krawczyk rozstali się na przełomie 2015 i 2016 roku.

Mikołaj Krawczyk - Cezary Pazura - Weronika Rosati

agnieszka włodarczyk

Więcej o:

agnieszka włodarczyk

Wypowiedzi na forum o:

agnieszka włodarczyk

 • Re: szczęśliwa Agnieszka WŁODARCZYK

  JAKO młodziutka zagrała w filmie --nastolatka różnie życie osobiste jej się układalo - ale teraz doczekąła się partnera i spodziewa się dziecka ps aże znajdą się zawistne kobiety .. to tak też bywa Agnieszka Włodarczyk pozuje z partnerem na plaży. Fanka wbiła jej szpilę. Chodzi o różnicę wieku.

 • Agnieszka Włodarczyk

  Nie oglądałam programu Gwiazdy Śpiewają ( chyba taki był tytuł;)), czasem przelotem udało mi się coś zobaczyć/posłuchać. Cieszę się jednak, że Agnieszka Włodarczyk wygrała. Bardzo fajnie brzmi, nie spodziewałabym się tego. Ma ciepły głos, a jej muzyka nie jest kiczowata. Już drugi jej singiel mi się

 • typ urody (agnieszka włodarczyk)

  Mam pytanie do obeznanych: Jakim typem urody jest Agnieszka Włodarczyk (chodzi mi o tą jeszcze naturalną Włodarczyk) wiosna? lato? Wydaje mi się, że na tym zdjęciu jest ona lekko opalona i nie jestem pewna, czy włosy są 100% naturalne.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk - lans:

  Agnieszka Włodarczyk jest na tyle znana że nie musi się lansować.

 • mamusia Agnieszki Włodarczyk

  Nie wiem czemu ,ale mamusia Agnieszki Włodarczyk nie pryzpadła mi do gustu już od pierwszego programu,ale to co dzisiaj wymysliła przeraziło mnie.Babsko jakby z kosmosu , moim zdaniem moze zaszkodzić Agnieszce.Agnieszka jest super dziewczyną. Przemilczę Sam ubiór (brzuszek) pani w. wzywa o pomstę do

 • Re: mamusia Agnieszki Włodarczyk

  Agnieszka Włodarczyk jest pretensjonalna. Jak ktoś ma po części takie cechy będzie wielbił jej dokonania muzyczne.

 • Re: mamusia Agnieszki Włodarczyk

  Nie widziałam nigdy Mamy Agnieszki Włodarczyk, ale...czytając te wypowiedzi i pamiętając postać z Bellissimy graną przez Ewę Kasprzyk, dochodzę do wniosku, że Agnieszki mama musi być przerażająca...

 • Agnieszka Włodarczyk (33 l.) już chyba nigdy ..

  Agnieszka Włodarczyk (33 l.) już chyba nigdy nie zaśnie spokojnie. Mikołaj Krawczyk (32 l.) po roku przerwy wraca do serialu ?Pierwsza miłość?. Ponoć aktorka nie może znieść myśli, że jej ukochany znowu będzie spotykał na planie swoją dawną miłość i matkę bliźniaków ? Anetę Zając (31 l.). Czy jej

 • Re: Agnieszka Włodarczyk

  avital84 napisała: > Nie oglądałam programu Gwiazdy Śpiewają ( chyba taki był tytuł;)), czasem > przelotem udało mi się coś zobaczyć/posłuchać. Cieszę się jednak, że Agnieszka > Włodarczyk wygrała. Bardzo fajnie brzmi, nie spodziewałabym się tego. Ma > ciepły głos, a jej muzyka nie jest kiczowata.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk w "Jak oni śpiewają"

  Bardzo dobrze, że wygrała Agnieszka Włodarczyk! Była dla mnie bardziej przekonująca niż Urbańska, która w gruncie rzeczy też niczego sobie. Ale Aga lepsza, nie ma co :P -- "Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości."