Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka. Sławę zdobyła dzięki roli tytułowej bohaterki filmu "Sara". Szersza publiczność kojarzy ją dzięki popularnemu serialowi "13 posterunek". Włodarczyk wzięła udział w programie rozrywkowym "Jak oni śpiewają", w którym zajęła pierwsze miejsce.

Data urodzenia: 13 grudnia 1980 r.
Miejsce urodzenia: Sławno
Wzrost: 172 cm
Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial
Facebook: Facebook.com/AgnieszkaWlodarczykOfficial

Agnieszka Włodarczyk: życiorys

Agnieszka Włodarczyk przyszła na świat 13 grudnia 1980 roku w Sławnie jako córka marynarza i Anny Stasiukiewicz. Dorastała z matką, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, gdy ta miała dwa lata. Jako piętnastoletnia dziewczyna została wybrana Miss Nastolatek.
W 1996 roku Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała jako aktorka w spektaklu "Tyle Miłości" w teatrze Buffo (reżyserem był Janusz Józefowicz) i zagrała w teledysku K.A.S.Y do piosenki "Reklama".
Pierwszym przełomem dla Włodarczyk była rola córki gangstera, która ma romans ze swoim ochroniarzem, czyli tytułowej "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego. Jej występ był kontrowersyjnym dla publiczności i krytyków w Polsce, gdyż grająca nagie sceny Włodarczyk miała wówczas szesnaście lat. W filmie partnerował jej Bogusław Linda, Marek Perepeczko, Cezary Pazura. W tym samym roku aktorkę zatrudniono w serialu komediowym "13 Posterunek", gdzie grała Agnieszkę, niesforną siostrę jednego z policjantów.
W 2000 roku Agnieszka Włodarczyk zaczęła grać w jednym z najbardziej popularnych polskich seriali "Plebania", w którym skończyła się pojawiać w 2012 roku. Od tego czasu zagrała w: "Zostać miss" (2001), "Poranek kojota" (2001), "Rób swoje, ryzyko jest twoje" (2002), "E=mc2" (2002), "Pierwsza miłość" (2004), "Dziki" (2004), "Nigdy w życiu" (2004), "Job, czyli ostatnia szara komórka" (2006), "Ja wam pokażę!" (2007), "Kac Wawa" (2011). Zagrała również w spektaklach: "Metro", "Cesarska miłość", "Nas troje", "Czerwone komety".
W 2007 roku Włodarczyk wzięła udział w telewizyjnym programie rozrywkowym "Jak oni śpiewają", który wygrała. W nagrodę podpisała kontrakt na wydanie płyty. Jej pierwszy album "Nie dla oka " nie odniósł jednak dużego sukcesu, choć za udział w programie została nominowana do Róż Gali (kategoria: piękny debiut) i Wiktora (kategoria: największe odkrycie telewizyjne).
W 2010 roku Włodarczyk zajęła drugie miejsce na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, natomiast dwa lata później w programie telewizyjnym "Twoja twarz brzmi znajomo" zajęła drugie miejsce.
Włodarczyk brała udział w rozbieranych sesjach do magazynów "Playboy", "Maxim" i "CKM". Ponadto bardzo zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz zwierząt.

Agnieszka Włodarczyk - życie prywatne

Agnieszka Włodarczyk była związana przez wiele lat najpierw z Rafałem Kosińskim, następnie z Jakubem Sićko. Potem w atmosferze skandalu zaczęła spotykać się aktorem Mikołajem Krawczykiem, którego poznała na planie serialu "Pierwsza miłość". Krawczyk miał dla Włodarczyk zostawić swoją ówczesną partnerkę Anetę Zając i dwójkę dzieci. Włodarczyk i Krawczyk rozstali się na przełomie 2015 i 2016 roku.

Mikołaj Krawczyk - Cezary Pazura - Weronika Rosati

agnieszka włodarczyk

Więcej o:

agnieszka włodarczyk