-
Wyciekły zdjęcia zwłok Kobego Bryanta i jego córki. Prawnik wdowy wydał oświadczenie: Pogwałcenie ludzkiej przyzwoitości
Do internetu wyciekły zdjęcia zwłok Kobego Bryanta, jego córki oraz pozostałych ofiar tragicznego wypadku. Żona koszykarza jest zrozpaczona.
-
Agnieszka Radwańska promienieje w ciąży. Pokazała zdjęcie ze spaceru, fani zachwyceni. "Nogi do nieba"
Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami nowym zdjęciem. Widać na nim, że tenisistka, która spodziewa się pierwszego dziecka, jest w świetnej formie.
-
Bluzki i koszule w rustykalnym stylu - sposób na elegancką, a zarazem romantyczną stylizację
Koronka i tiul to nieodłączny element stylu rustykalnego. Jest on elegancki, zmysłowy, kobiecy, a zarazem subtelny, dziewczęcy i romantyczny. Moda na tyle boho i rustykalny największe powodzenie ma w branży ślubnej. Jest ona widoczna zarówno w...
-
Eva Longoria nawiązała współpracę z polską marką. Wszystko zdradziły jej najnowsze zdjęcia
Eva Longoria została twarzą polskiej marki, ale nie tylko. Brała także udział w projektowaniu kolekcji. Udało nam się poznać szczegóły.
-
Rodzice Pawła Królikowskiego czuwali przy jego łóżku do samego końca. "Są w rozpaczy"
Paweł Królikowski zmarł kilka dni temu w wieku zaledwie 58 lat. Przy łóżku aktora do samego końca czuwali jego rodzice.
-
Meghan Markle chce dostać rolę w filmie o superbohaterach. "Jest dostępna i otwarta na najlepsze oferty"
Meghan Markle planuje reaktywować swoją karierę aktorską. Ponoć ma bardzo sprecyzowane plany i marzy jej się występ w filmie akcji - rozważa rolę superbohaterki.
-
Małgorzata Rozenek nie nazwie syna Edward. "To był tylko żarcik"
Małgorzata Rozenek już w czerwcu przywita na świecie trzeciego syna. Giełda imion wciąż trwa.
-
Hailey Baldwin zrobiła Justinowi Bieberowi niespodziankę urodzinową. Było bardzo romantycznie
Justin Bieber i Hailey Baldwin tworzą od dłuższego czasu bardzo zgraną parę. Nie szczędzą sobie czułości zarówno prywatnie jak i w sieci. Żona artysty pokazała, jak przygotowała się na urodziny ukochanego.
-
Beata Tadla bardzo krytycznie o TVP: "Nie należy się wypowiadać dla telewizji publicznej". Zachęca do bojkotu stacji
Beata Tadla w ostrych słowach postanowiła wypowiedzieć się na temat dawnego pracodawcy. Dziennikarka zachęca do bojkotu Telewizji Polskiej.
-
Szukasz przepisu na wegańskie słodkości? Wypróbuj pomysłu Anny Lewandowskiej na ulubiony kokosowy przysmak
x
-
Sasha Knezevic dawno nie pokazywał zdjęć z partnerką. Kryzys? Tym rodzinnym zdjęciem reaguje na plotki
Sasha Knezevic wyjatkowo rzadko publikuje w sieci zdjęcia ze swoją partnerką. Tym razem zrobił wyjątek. Na najnowszej fotografii widać nawet jego synka, który rośnie jak na drożdżach.
-
Kate Rozz zaręczyła się. Wybór padł na bogatego biznesmena. Pokazała pierścionek, a Doda nie kryła wrażenia. "Dobry głaz"
Kate Rozz pochwaliła się na swoim Instagramie ogromnym pierścionkiem zaręczynowym. Polskie gwiazdy nie szczędziły jej komplementów, a także pogratulowały modelce.
-
Ewa Chodakowska szuka fotografa na urodziny siostrzenicy. Jednak nie planuje płacić. Proponuje oznaczenie na profilach
Ewa Chodakowska szykuje dla swojej siostrzenicy, Vanessy, imprezę z okazji 18. urodzin. Już na etapie planowania pojawiły się pewne kontrowersje.
-
Blanka Lipińska pierwszy raz odniosła się do związku z Baronem. Rozwiała wszelkie wątpliwości
O związku Blanki Lipińskiej i Barona plotkowano już od kilku tygodni. Teraz sama zainterseowana wprost odniosła się do rewelacji dotyczących ich związku.
-
TVP odpowiada na ruch stacji TVN i wydłuża emisję programu "Pytanie na śniadanie"
Stacja TVP zareagowała na ostatnie zmiany TVN-u. W związku z tym zdecydowała się wydłużyć czas emisji "Pytania na śniadanie".
-
Aneta Zając pokonała niezdrowy nałóg. Trzecią rocznicę świętuje na Instagramie. "Jestem sobie za to wdzięczna"
Aneta Zając postanowiła otworzyć się przed swoimi obserwatorami na Instagramie. Aktorka wyjawiła, że jeszcze trzy lata temu była osobą uzależnioną. Udało jej się jednak pokonać nałóg.
-
Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem Kabuli. "Wyjątkowa dziewczyna". Pokazała też jej najnowsze zdjęcia
Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcie adoptowanej córki - Kabuli. Chciała pochwalić się sukcesem dziewczyny.
-
"Sanatorium miłości". Stenia i Wiesia nadal drą koty. Największym zaskoczeniem była jednak propozycja, jaką Gerard złożył Iwonie
Zakończenie "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami. Drugi sezon formatu budzi ogromne emocje. Nic dziwnego, uczestnicy tej edycji są wyjątkowo barwnymi postaciami. Zobaczcie, co pokazali w przedostatnim odcinku formatu.
-
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian maja dziecko, a Marcin zajmuje się organizacją ślubów. Zobaczcie, co słychać u uczestników pierwszej edycji show
Kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ruszyła już w miniony piątek, 28 lutego. Uczestnicy liczą na to, że eksperci dobiorą im odpowiedniego kandydata na męża bądź żonę. Pragną poznać osobę, z którą będą dzielić resztę życia i wierzą, że u...
-
Alicia Silverstone nie dała rady hejtowi i zniknęła z mediów. Później nie odzyskała już popularności. Zobaczcie, jak dziś wygląda
Alicia Silverstone została przyłapana przez paparazzi. Zobaczcie, jak dziś wygląda 44-letnia aktorka takich hitów, jak "Słodkie zmartwienia" czy "Salon piękności".
-
Mąż znanej rosyjskiej instagramerki zmarł podczas jej imprezy urodzinowej! Nie żyją też inni goście. Siedem osób walczy o życie
Ekaterina Didenko to znana w Rosji influencerka, która zgromadziła na swoim instagramowym profilu ponad milion obserwatorów. Kilka dni temu wyprawiała 29. urodziny. Podczas wydarzenia zginął jej 32-letni mąż Valentin.
-
Rodzinna niedziela u Lewandowskich. Klara z rana chowała się w szafie, a później wyszła z rodzicami i babciami na hulajnogę
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzili niedzielę w rodzinnym granie. Rano była zabawa w chowanego z Klarą, a później spacer po parku.
-
Fanka Andrzeja Dudy stawia prezydentowi ultimatum! "Daję Ci czas do północy". Jej konto zniknęło już z Twittera
Fanka Andrzeja Dudy znów dała o sobie znać. W najnowszym wpisie postawiała prezydentowi ultimatum. Co ciekawe niedługo później jej konto zniknęło z Twittera. My mamy jednak screeny osttanich wpiosów Jolki Rosiek.
-
Meghan pojawi się w Londynie, ale bez Archiego. Media donoszą, że królowa cierpi. "Elżbieta jest niesamowicie smutna"
Meghan Markle ma w najbliższym tygodniu odwiedzić Wielką Brytanię. Jednak stęskniona za prawnukiem Elżbieta nie ma powodów do radości. Księżna podjęła decyzję, że Archie zostaje w Kanadzie.
-
Kacper Błoński i Julia Kostera z Teamu X są parą! Na dowód pokazali romantyczne zdjęcie
Plotki potwierdziły się, Kacpra Błońskiego i Julię Kosterę z Teamu X łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Zakochani już się nie ukrywają.
-
Sylwia Madeńska z "Love Island" pochwaliła się metamorfozą. "-8 kg w 3 miesiące". Pozuje w tej samej sukience. Widać różnicę!
Sylwia i Mikołaj to ognista para, która zdobyła pierwsze miejsce w programie "Love Island". Tancerka przyznała, że podczas realizacji produkcji, pojawiły się u niej zbędne kilogramy. Aktualnie dba o figurę, a pomaga jej w tym udział w "TzG". Schud...
-
Danuta Stenka na ściankach bywa rzadko, ale nie zawodzi. Co za spódnica! Buty to świetny wybór, choć nietypowy
Danuta Stenka pojawiła się na premierze spektaklu "Kapitan Żbik i żółty saturator". Aktorka prezentowała się pięknie i z klasą.
-
Julia Wieniawa: Moja twarz zrobiła mi psikusa. I mam coś dziwnego. Pokazała internautom, co wyskoczyło jej nad okiem
Julia Wieniawa ma przed sobą bardzo pracowity tydzień. Jednak na jej twarzy pojawiła się czerwona krosta. Gwiazda poprosiła o pomoc.
-
Nie żyje Natasha Reddican. Została znaleziona martwa w mieszkaniu chłopaka
Natasha Reddican nie żyje. Poducentka brytyjskiego talk-show zmarła w wieku 31 lat.
-
Wzruszony Qczaj dziękuje fanom i odpowiada hejterom. "To nie twarz wesołka, tylko człowieka, który każdego dnia walczył o to, żeby się polubić"
Qczaj podzielił się w sobotę wstrząsającą historią, w której przyznał, że w dzieciństwie był molestowany. Jego post poruszył fanów, ale także opinię publiczną. Trener dziękuje za wszystkie głosy wsparcia. Na emocjonalnym nagraniu przyznał też, że...
-
Katarzyna Ankudowicz została mamą! Aktorka opublikowała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka
Katarzyna Ankudowicz urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem.
-
Fanka zapytała Chodakowską, dlaczego nie ma jej w "DDD". Ewa w końcu odpowiedziała. "Tego nie kupi się za żadne pieniądze"
Ewa Chodakowska opuściła program "Dance Dance Dance". Wreszcie wyznała, dlaczego podjęła taką decyzję.
-
Sylwia Przybysz opublikowała w sieci nowy post, a fani dopytują: Sysiu, Ty włosy ścięłaś? Też wygląda super!
Sylwia Przybysz odkąd została mamą, jest nieco mniej aktywna medialnie. Kiedy jednak wrzuci nowy post na Instagram, jest ono chętnie komentowany. W ostatnich dniach uwagę jej obserwatorów zwróciły włosy. Skróciła je?
-
Katarzyna Cichopek na tle oceanu. Odważnie wyeksponowała dekolt w jedwabnym topie. Fani zgodni: Petarda
Katarzyna Cichopek przebywa obecnie na Gran Canarii. Od kilku dni zasypuje Instagram zdjęciami z wyjazdu. Jedno przypadło fanom do gustu szczególnie.
-
Paweł Małaszyński pokazał nowe zdjęcie z żoną. Okazja wyjątkowa. Komentują popularni znajomi: Cudowna ta Twoja Aśka
Paweł Małaszyński podzielił się z fanami nowym zdjęciem z żoną. Opublikował je z okazji urodzin Joanny. Złożył wyjątkowo osobiste życzenia.
-
Michał Piróg zakończył głodówkę. Przez dwanaście dni pił tylko wodę i zioła. "To jest ten moment, kiedy sobie wreszcie coś zjem"
x
-
Kylie Jenner wróciła do Travisa Scotta. Związek potwierdziła na Instagramie
Kylie Jenner wróciła do byłego chłopaka, Travisa Scotta, po trzech miesiącach rozłąki. Fani zaskoczeni, ale zadowoleni.
-
"Dance, dance, dance". Show należało do Rafała Mroczka. Oberwało się za to Kasi Stankiewicz. Wiemy, kto został w programie
"Dance, dance, dance" ruszyło z drugą serią. Zmieniła się nie tylko prowadząca, ale też jury. Zobaczcie, jak uczestnicy formatu poradzili sobie z solowymi występami.
-
"Dance Dance Dance". Widzowie krytykują Annę Muchę: Poniosło ją. Nie zostawili na niej suchej nitki
Anna Mucha została jurorką w programie "Dance Dance Dance". Jest bardzo surowa, co nie spodobało się się widzom.
-
"Dance Dance Dance". Anna Mucha do Stankiewicz: Bałam się, że będziesz mimozą! Swoje dołożyła Nowakowska
"Dance Dance Dance" wróciło na antenę telewizyjnej Dwójki po roku przerwy. Nowi uczestnicy, nowa prowadząca i zmodyfikowane jury. Jak wypadły gwiazdy w pierwszym odcinku?