Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska to trenerka personalna, autorka książek o zdrowym stylu życia, redaktor naczelna magazynu life-stylowego "BeActive. Dietetyka i fitness". Jest absolwentką Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Zdobyła rekord Guinessa, organizując największy w historii otwarty trening fitness.

Data urodzenia: 24 lutego 1982 r.
Miejsce urodzenia: Sanok
Wzrost: 166 cm.
Facebook: facebook.com/chodakowskaewa
Instagram: instagram.com/chodakowskaewa
Związki: mąż Lefteris Kavoukis (ślub w 2013 r.)
Pełne nazwisko: Ewa Chodakowska-Kavoukis

Ewa Chodakowska: początek kariery

Ewa Chodakowska zasłynęła jako autorka programów fitness. Współpracowała z magazynem "Shape". W 2012 r. do jednego z numerów gazety była dołączona płyta "Spalanie & motywowanie: nowa figura w 4 tygodnie", na której Chodakowska prezentowała własne programy ćwiczeń. Treningi Chodakowskiej okazały się hitem, w sprzedaży pojawiły się kolejne płyty DVD. Jej filmy zdecydowanie różniły się o tych, które istniały na rynku. Chodakowska nagrywając treningi, zwracała się do kamery używając motywujących określeń, jak podczas personalnego treningu na żywo np. "jestem z Ciebie dumna", "już po krzyku". Taka forma przemówiła do Polek. W ten sposób zaczął się "szał na Chodakowską" i cała Polska zaczęła ćwiczyć. Na swoim fanpage'u zorganizowała pierwszy w Polsce otwarty trening, który odbył się w czerwcu 2013 r. (chęć udziału zadeklarowało kilka tysięcy osób).

Ewa Chodakowska: telewizja

Trenerka karierę w telewizji zaczęła prowadząc blok o tematyce fitness, w programie TVP 2 "Pytanie na Śniadanie". Potem przeniosła się do TVN-u, prezentując ćwiczenia w "Dzień dobry TVN". Pod koniec 2014 r. zaczęła prowadzić autorski program "Be active. Ewa Chodakowska" na antenie stacji Kuchnia +, w którym prezentuje przepisy na zdrowe posiłki oraz ćwiczenia fitness.

Ewa Chodakowska: biznes

Ewa Chodakowska oprócz płyt, wydała kilka książek: "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską", "Rok z Ewą Chodakowską: twój dziennik fitness", "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej: moje wybory, moja dieta, moje ćwiczenia: 150 przepisów"
"Uniwersalny trening personalny: trenuj z nami!", "Trenuj z nami!", "Gotuj z nami. Smacznie, niedrogo i szybko!". W 2014 r. został otwarty jej klub fitness "Be Active", do którego uczęszczają także gwiazdy show-biznesu. W 2015 r. została redaktor naczelną miesięcznika "Be Active. Dietetyka i zdrowie".

Ewa Chodakowska: media społecznościowe

Sukces Ewy Chodakowskiej to w dużej mierze zasługa internautów. Na Facebooku liczba fanów wynosi prawie 2 mln (luty 2016 r.), na Instagramie - ma ich ponad 600 tys. (luty 2016 r.). Na swoich profilach publikuje zdjęcia nie tylko z treningów czy eventów, ale przede wszystkim spektakularne metamorfozy fanek.

Zobacz także:

Zosia Ślotała - Renata Kaczoruk - Joanna Przetakiewicz

ewa chodakowska

Więcej o:

ewa chodakowska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.