"Dance Dance Dance". Widzowie krytykują Annę Muchę: Poniosło ją. Nie zostawili na niej suchej nitki

Anna Mucha została jurorką w programie "Dance Dance Dance". Jest bardzo surowa, co nie spodobało się się widzom.

Pierwszy odcinek drugiej edycji programu "Dance Dance Dance" już za nami. Po raz pierwszy w roli jurorki pojawiła się Anna Mucha. Już na początku zapowiedziała, że będzie przeciwieństwem swojej poprzedniczki - Ewy Chodakowskiej. Jak mówiła, tak też zrobiła. W premierowym odcinku nie obyło się bez krytyki i mocnych słów. Niestety nie wszystkim spodobał się jej "cięty język". 

Widzowie krytykują Annę Muchę

Jeszcze w trakcie trwania pierwszej części programu, w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem aktorki. Anna Mucha prawie każdy występ skrytykowała i nie obyło się bez mocnych słów. Jak widzimy, nie wszystkim to się podobało. W końcu nie każdy lubi krytykę.

Z każdą minutą coraz mniej lubię Panią Anię Muchę.
Strasznie traktuje tutaj uczestników. Nie podoba mi się to!
Uważałam ja za fajną babkę, ale tutaj ja chyba poniosło. A może po prostu pokazała swoją prawdziwą twarz...
Anna masakra! Żadna specjalistka, a ocenia gorzej niż Ida! Mam wrażenie, że Ida broni ich przed oceną Ani. Zdecydowanie zbyt surowo - czytamy.

Nas nie dziwi postawa aktorki. W końcu jeszcze przed rozpoczęciem programu mówiła, że nie będzie głaszcząca po głowie jurorką. Sama stwierdziła, że tym programem narobi sobie kolejnych wrogów.

Zobacz wideo Anna Mucha zaprezentowała się w kreacji całej z folii

Na szczęście niektórzy lubią pazur Ani, który nie pierwszy raz pokazuje. Będąc jurorką w programie "You can dance" często widzieliśmy ją w takim wydaniu. Jest konkretna i bezpośrednia, co w programach tanecznych też jest ważne. A jakie jest Wasze zdanie? Podzielacie opinie internautów? 

BO