Znamy prowadzącą "Dance, dance, dance". Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi... To spore zaskoczenie!

Już za kilka tygodni wystartuje druga edycja "Dance, dance, dance". Właśnie poznaliśmy współprowadzącą show TVP2. To jedna z gospodyń "Pytania na śniadanie".

Już za kilkanaście dni Telewizyjna Dwójka wyemituje pierwszy odcinek drugiej edycji "Dance, dance, dance". W zeszłym tygodniu poznaliśmy trzeciego jurora, który zasiądzie na miejscu Ewy Chodakowskiej. Produkcja naprawdę się postarała, bo obok Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza pojawi się Anna Mucha. Dziś, 12 lutego, w dniu pierwszych nagrań, dowiedzieliśmy się, kto pojawi się w roli współprowadzącej u boku Tomasza Kammela. Zaskoczenie spore.

Ewa Chodakowska była bardzo wrażliwa na występy uczestników pierwszej edycji show. Często się wzruszała:

Macademian Girl poprowadzi "Dance, dance, dance"

Wszystko stało się jasne. Okazuje się, że produkcja obdarzyła kredytem zaufania Tamarę Gonzalez Pereę, znaną w mediach jako Macademian Girl.

Wybór może nie dziwić, ponieważ blogerka jest jedną z gospodyń "Pytanie na śniadanie", jednak z drugiej strony, nie była do tej pory wymieniana na liście potencjalnych prowadzących. Wygląda jednak na to, że szafiarka została kolejną ulubienicą władz TVP.

Zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan

Przypomnijmy, Tamara przejęła schedę po Barbarze Kurdej-Szatan, która została zwolniona z Telewizji Polskiej kilka miesięcy temu. Aktorka straciła wówczas cztery programy, "The Voice of Poland", "The Voice Kids", "Kocham Cię Polsko" i właśnie "Dance, dance, dance". Nas wybór Macademian bardzo zaskoczył. A Was?

CW

Więcej o:
Komentarze (5)
Znamy prowadzącą "Dance, dance, dance". U boku Tomasza Kammela pojawi się... To spore zaskoczenie!
Zaloguj się
 • ekonomiaglupcze

  Oceniono 2 razy 2

  do tvkurskiego idą pracować tylko ludzie bez wartości

 • inv28

  Oceniono 1 raz 1

  Czemu nie Anna Fotyga???
  W tańcu jest niepowtarzalna no i światopogląd ma odpowiedni.

 • j-a-ga

  Oceniono 1 raz 1

  Kto z jury i prowadzących ma pojęcie o tańcu?

 • freewma

  Oceniono 1 raz 1

  Ta Perea to jest plaga. Parcie na szkło takie, że zębami szybę rysuje, ale brakuje jej zwykłej wiedzy o świecie. Szafiarka - koszmar z ulicy wiązów. Szkoda, że nie została w szafie. Stamtąd mogłaby się uzewnętrzniać na Insta...

 • bronze

  Oceniono 1 raz -1

  zmiany zawsze sa dobre. Np. w jury TzG trzeba byłoby tez dokonac w końcu zmian, bo staje sie to nudne i przewidywalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX