Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel jest polskim dziennikarzem i prezenterem radiowym oraz telewizyjnym. Pracował również jako scenarzysta oraz producent. Od lat związany jest z Telewizją Polską. Widzowie kojarzą go jako gospodarza popularnych programów rozrywkowych.


Imię i nazwisko: Tomasz Kammel
Data urodzenia: 12 lipca 1971r.
Miejsce urodzenia: Jelenia Góra
Zawód: dziennikarz, prezenter
Instagram: @tomaszkammel
Facebook: facebook.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel - początki kariery

Tomasz Kammel przyszedł na świat w lipcu 1971 roku w Jeleniej Górze. Po maturze z powodzeniem zdawał na germanistykę, którą ukończył z tytułem magistra. Od 1997 roku związany jest z Telewizją Polską. Początkowo pracował przy magazynie "Filmidło", który współtworzył z Karoliną Korwin-Piotrowską. W tym okresie został również prowadzącym programu "Randka w ciemno", gdzie przejął tę rolę po Jacku Kawalcu.
Od 2004 roku Tomasz Kammel był twarzą "Teleexpressu". W roli prowadzącego tego programu pracował przez ponad rok. Następnie był gospodarzem programu "Miasto marzeń".

Tomasz Kammel - rozwój kariery

Od 2008 roku Tomasz Kammel prowadził poranną audycję "Pytanie na śniadanie". Partnerowała mu przy tym Beata Sadowska. Był również gospodarzem programu "Dzieciaki górą!". W 2010 roku związał się z telewizją Polsat, gdzie prowadził " Stand up. Zabij mnie śmiechem".
Tomasz Kammel pracował także jako prezenter radiowy. Był gospodarzem programu "Znaki szczególne" emitowanego przez radiową "Trójkę", a następnie w radio Złote Przeboje prowadził "Kammel Show".
Od 2013 roku Kammel jest prowadzącym jednego z najpopularniejszych talent-show, czyli "The Voice of Poland".
Tomasz Kammel pracuje również jako konferansjer. Wielokrotnie prowadził konkursy piękności, festiwale muzyczne, w tym Festiwal w Opolu oraz Sopot Festival, wydarzenia okolicznościowe, takie jak imprezy sylwestrowe.

tomasz kammel

Więcej o:

tomasz kammel

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.