Macademian Girl

Macademian Girl

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, jest polską blogerką modową, dziennikarką i stylistką. Jej blog zdobył wiele prestiżowych wyróżnień, a sama autorka jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawanych polskich blogerek. Wyróżnia się nieszablonowym stylem pełnym kolorów i wzorów.

Imię i nazwisko: Tamara Gonzalez Perea
Wiek: 27 lat
Miejsce urodzenia: Szczecin
Zawód: blogerka modowa, stylistka, dziennikarka
Facebook: facebook.com/MacademianGirl
Instagram: @macademiangirl
Blog: macademiangirl.com

Kim jest Macademian Girl?

Macademian Girl, tak naprawdę Tamara Gonzalez Perea, jest pasjonatką mody znaną z niebanalnego stylu. Tamara jest absolwentką architektury wnętrz, jednak nie pracuje w zawodzie. Stała się rozpoznawalna za sprawą swojego bloga o tematyce modowej – macademiangirl.com. Do założenia bloga Tamarę namówiła jej mama i już po dwóch latach od rozpoczęcia aktywności, blogerka zdobyła nagrody dla najlepszego bloga modowego, w tym prestiżowe wyróżnienie magazynu „Press”.
Poza tym Macademian Girl była twarzą sieci kawiarni Columbus Coffee, współpracuje z magazynami, takimi jak „Grazia” i „Glamour”. Macademian Girl ma na swoim koncie również liczne występy w telewizji. W 2013 roku blogerka komentowała finałowy odcinek programu „Top model”. Występowała również w telewizji śniadaniowej w roli specjalistki od mody. Wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Oprócz prowadzenia bloga ma swój kanał w serwisie YouTube, na którym udziela rad na temat mody i urody.

Styl Macademian Girl

Tamara Gonzalez Perea jest rozpoznawalna, dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi i niezwykłemu podejściu do mody. Blogerka nie wstydzi się ubierać, tak jak jej się podoba i nie przejmuje się opinią innych. Z powodu swoich kolorowych, bogatych strojów często bywała wytykana palcami, jednak nauczyła się radzić sobie z krytyką. Dzięki temu stała się dla wielu osób inspiracją, symbolem pewności siebie i niezależności. Tamara przyznaje, że moda jest jej największą miłością, a ubrania są dla niej sposobem na wyrażenie siebie i swego rodzaju dziełami sztuki.

macademian girl

Więcej o:

macademian girl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.