Spodnie, które wyszczuplą. Oto fasony, które ukryją brzuch i wydłużą nogi. Te w stylu Rozenek czynią cuda

PJ
08.03.2019 17:00
spodnie damskie

spodnie damskie (www.instagram.com/macademiangirl/www.instagram.com/m_rozenek/)

Chcecie optycznie pozbyć się brzuszka bądź wydłużyć swoje nogi? Te spodnie wam w tym pomogą! Zobaczcie modele, które powinnyście mieć w swojej szafie, żeby uzyskać upragniony efekt.

Każda z nas zapewne ma jakieś kompleksy. Większość z nich dotyczy naszego wyglądu, a raczej tego, że niektóre rzeczy byśmy w nim zmieniły. Jednym może przeszkadzać nos, innym natomiast rozmiar biustu. Zapewne znajdą się też takie kobiety, które uważają, ze są za niskie bądź za wysokie. Oczywiście na większość z tych rzeczy nie mamy wpływu i zostaje nam zaakceptowanie ich, bądź jak w przypadku niedoskonałości ciała zamaskowanie odpowiednimi ubraniami! Dziś skupimy się na dolnej części, czyli brzuchu i nogach, które z łatwością możemy optycznie zmienić i to dzięki odpowiednim spodniom.

Spodnie maskujące brzuch

spodnie maskujące brzuszek/mat. partneraspodnie maskujące brzuszek/mat. partnera www.instagram.com/macademiangirl/

Większość z was chciałaby w szybkim czasie zrzucić swój brzuszek. Jednak bez ćwiczeń i odpowiedniej diety ciężko to zrobić. Natomiast zanim uzyskacie upragniony efekt, pomóżcie sobie ubraniami! Szczególną uwagę powinnyście zwrócić na spodnie, które nosicie. Proponujemy wam, żebyście wybierały dla siebie modele z podwyższonym stanem, który idealnie zakryją wasze niedoskonałości w okolicach brzucha. Takie spodnie pięknie go zakryją powodując, że optycznie wyda się płaski, a do tego zamaskują również boczki. Poniżej znajdziecie modele spodni, które idealnie wam w tym pomogą!

Spodnie wydłużające nogi

spodnie optycznie wydłużające nogi/mat. partnera spodnie optycznie wydłużające nogi/mat. partnera  www.instagram.com/m_rozenek/

Dla tych pań, które chciałyby mieć optycznie dłuższe nogi proponujemy, żeby rozejrzały się za spodniami z rozszerzającym bądź prostym dołem. Świetnym rozwiązaniem będzie założenie spodni, które mają dłuższe nogawki i dobranie do nich szpilek na wysokim obcasie. Nogawki, które zakryją wasze buty świetnie wydłużą nogi! Kolejnym trikiem będą spodnie w pionowe pasy bądź zdobione  z boku lampasami - one również pomogą wam w uzyskaniu upragnionego efektu!

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Gość: Pipmek

  Oceniono 11 razy 11

  "Styl Rozenek" to pojęcie niezwykle pojemne. Oznacza wszystko, na czym da się zarobić

 • Gość: Piotr

  Oceniono 1 raz 1

  Majdan chlopiec z ulicy chce doradzac chlopakom Rozenka jak zyc??? najlepszy kawal tygodnia mezczyzna po tylu rozwodach to samo Goska

 • Gość: Ftrara

  0

  Spodnie Rozenek są okropne nigdy bym takich na siebie nie założyła. Babcine...

 • Gość: Fgg

  0

  Poszła na farme dyń i mało co sie nie zesikala jak zobaczyła króliczki...dokładnie takie same jakich Avon używa do testów ...hipokrytka jedna ... na famie to są słodkie a tam mogą zdychać w cierpieniach !!!! CZEKAM na karmę kiedy do ńich wróci !!!

 • hens

  Oceniono 1 raz -1

  Dziewczyny trzeba z zadu zrzucić sadło, a nie kombinować z optycznym odchudzaniem. Gdzieś znalazłem przepis odchudzania za free............trzeba kupić dzinsy dziurawe w kroku, bo te dziurami na udach wbrew powszechnemu lansowi to nie odchudzają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX