Macademian Girl była prześladowana na tle rasowym. "To polityk skrajnie prawicowej partii". Pojawiła się sugestia, kim jest mężczyzna

Macademian Girl wyznała niegdyś, że była prześladowana w szkole. Nie chciała jednak podać nazwiska tej osoby. Ponoć jest to pomocnik Patryka Jakiego, kandydata na prezydenta Warszawy.

Na początku lutego blogerka Tamara Gonzalez Perea, która bardziej znana jest pod pseudonimem Macademian Girl, wyznała w studiu "Dzień dobry TVN", że była prześladowana w czasach szkolnych.

Macademian Girl prześladowana w szkole

Blogerka pojawiła się wtedy w studio, aby opowiedzieć o braku akceptacji wobec osób o innym kolorze skóry. Przyznała, że, niestety, w podstawówce padła ofiarą żartów i prześladowań. 

U mnie ten problem przez pierwsze lata podstawówki nie występował. Zaczął się dopiero w czwartej klasie, kiedy jedno z dzieci powiedziało na głos: ona ma inny kolor skóry. I wtedy tak naprawdę się zaczęło. Zaczęło się od traktowania jak powietrze, wykluczania. Byłam jedynym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny. Potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska, a skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że cała klasa czeka na mnie pod szkołą po zajęciach po to tylko, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. I są to bardzo, bardzo trudne wspomnienia - mówiła.

Macademian GirlMacademian Girl screen/dziendobry.tvn.pl

W rozmowie z dziennikarzami poinformowała, że zwłaszcza jeden z kolegów nie dawał jej spokoju. Ponoć po interwencji rodziców przeprosił ją, ale zrobił to z drwiącym uśmiechem. Dodała wówczas, że jest to obecnie znany mężczyzna. Nie podała jednak jego nazwiska.

A jeden z nich, który wykazywał się największą agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii - dodała.

Teraz przy okazji trwającej nieoficjalnie kampanii samorządowej, jeden z kandydatów na prezydenta Warszawy, Jan Śpiewak, na swoim Twitterze zwrócił się do pomocnika swojego rywala, sugerując, że to o nim mówiła Macademian Girl.

wpis Jana Śpiewakawpis Jana Śpiewaka screen/Twitter/JanSpiewak

wpis Jana Śpiewakawpis Jana Śpiewaka screen/Twitter/JanSpiewak

Na odpowiedź Dariusza Mateckiego, pomocnika Jakiego nie trzeba było długo czekać. On również wypowiedział się na Twitterze. Opiera niepotwierdzone zarzuty.

wpis Dariusza Mateckiegowpis Dariusza Mateckiego screen/Twitter/DariuszMatecki

Przyznał, że co prawda w dzieciństwie nie był miły dla koleżanki z klasy, ale przeprosił ją. Opublikował też kilka archiwalnych zdjęć, które mają być dowodem, że pozostawali w dobrych stosunkach, ale do czasu, kiedy Tamara nie stała się sławna.

wpis Dariusza Mateckiegowpis Dariusza Mateckiego screen/Twitter/DariuszMatecki

wpis Dariusza Mateckiegowpis Dariusza Mateckiego screen/Twitter/DariuszMatecki

Myślicie, że naprawdę jest coś na rzeczy? A może to przepychanki publiczne na potrzeby kampanii i zdobycia rozgłosu?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.