Anna Mucha zdradza, jaką jurorką będzie w "Dance, dance, dance". "To dla mnie kolejna szansa na zrobienie sobie wrogów"

Anna Mucha niedługo zostanie jurorką w "Dance, dance, dance" i zapowiada, że nie będzie tak miła, jak jej poprzedniczka.

Anna Mucha nie stroni od mediów i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami na Instagramie. Choć wciąż jest obecna w polskim show-biznesie, w ostatnim czasie nie podejmowała żadnych większych wyzwań zawodowych. Okazuje się, że ten rok przyniesie wiele zmian. Gwiazda serialu "M jak miłość" została podopieczną agencji marketingowej Kuby Wojewódzkiego i zasiądzie w fotelu jurora programu "Dance, dance, dance". Mucha twierdzi, że widzowie poznają w końcu jej "cięty język"! 

Anna Mucha oszukana? Przypominamy wyznanie gwiazdy. 

Zobacz wideo

Anna Mucha zdradza, jaką będzie jurorką

Pierwsza edycja programu "Dance, dance, dance" zgromadziła przed telewizorami szerokie grono widzów. Nie jest już jednak tajemnicą, że teraz zamiast Ewy Chodakowskiej na miejscu jurora zasiądzie Anna Mucha. Aktorka zapowiada, że nie będzie tak miła jak jej poprzedniczka. Wyznała to w rozmowie z magazynem "Party":

Ewa była wspierającą, głaszczącą po głowie jurorką, ale gadki motywacyjne właśnie się skończyły! Jestem wymagająca, bywam też cyniczna, więc jeśli będzie coś nie tak, mój cięty język na pewno da się innym we znaki.

Aktorka ze śmiechem stwierdziła, że nadszedł czas, by w końcu zasłużyć sobie na negatywne komentarze i nieprzychylną opinię. 

Ten program to dla mnie kolejna szansa na zrobienie sobie wrogów. No to: Voila! Wchodzę ja!
 

Myślicie, że Anna Mucha poradzi sobie w roli jurorki show? Przypomnijmy, że kilka lat temu zdobyła kryształową kulę w programie "Taniec z Gwiazdami", co potwierdza jej doświadczenie i obeznanie z tematem tańca. Niedawno poznaliśmy też jednego z prowadzących program. Będzie to Tomasz Kammel > > >

BWO