Już wiadomo, kto poprowadzi drugą edycję "Dance, dance, dance". Widzowie na pewno będą zadowoleni

Już niedługo na antenie TVP2 pojawi się druga edycja show "Dance, dance, dance". Właśnie poznaliśmy nazwisko gospodarza, który poprowadzi program.
Zobacz wideo

Pod koniec lutego do ramówki TVP powraca program "Dance, dance, dance". Pierwsza edycja została ciepło przyjęta przez widzów, dlatego władze stacji zdecydowały, że powstanie kolejna. Prowadzącymi byli wtedy Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Jak wiemy, tego duetu już nie zobaczymy.

"Dance, dance, dance". Kto poprowadzi program?

Kurdej-Szatan w zeszłym roku została zwolniona z TVP. Mówiło się, że chodzi o poglądy polityczne. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Losy Kammela do tej pory stały pod znakiem zapytania. Teraz jednak wiemy, że widzowie ponownie zobaczą go w show.

Mogę potwierdzić, że tydzień po zakończeniu nagrań do „The Voice Kids” widzowie ponownie zobaczą Tomka w roli prowadzącego „Dance, dance, dance” - zdradziła portalowi VIVA! osoba związana z produkcją.
 

Jednak na razie nie wiadomo, kto zostanie drugim gospodarzem:

Nie wiadomo jeszcze z kim Tomek poprowadzi drugą edycję „Dance, dance, dance”. Wciąż trwają negocjacje i realizowane są zdjęcia próbne. Na ten moment żadna decyzja jeszcze nie zapadła - dodał informator.

Cieszycie się, że znowu zobaczycie Tomasza Kammela w tej roli? Kogo byście widzieli u jego boku na planie show? Zdradźcie nam!

AW