Anna Mucha rozstała się z partnerem, ale... planuje ślub? Pokazała miejsce, w którym chciałaby wyjść za mąż

Anna Mucha opublikowała na instagramowej relacji nietypowe zdjęcie. Aktorka zażartowała, że wie już, gdzie weźmie ślub!

Anna Mucha jako jedna z najpopularniejszych aktorek w kraju może liczyć na spore zainteresowanie mediów. Zwłaszcza w kwestiach prywatnych, o którym nie mówi prawie nic. Jest bardzo konsekwentna, a na niektóre pytania dziennikarzy z tej sfery po prostu nie odpowiada. Wystarczy chociażby wspomnieć o słynnym wywiadzie, jakiego udzieliła Agnieszce Jastrzębskiej. Gwiazda "M jak Miłość" nie skomentowała publicznie nawet swojego rozstania z Marcelem Sorą. Ostatnio udowodniła, że ma spory dystans do zainteresowania mediów jej osobą.

Anna Mucha wychodzi za mąż?

Aktorka w piątek pokazała na InstaStories coś ciekawego. Udostępniła zdjęcie pałacyku ślubów i oznajmiła, że weźmie w nim ślub! Jej deklaracja nieco zaskakuje, bowiem niedawno rozstała się przecież z wieloletnim partnerem, ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą. Jak na razie prawdopodobnie jest singielką, gdyż do mediów nie trafiły żadne doniesienia o tym, żeby się z kimś spotykała. Choć może ktoś jednak zagościł w jej życiu?

Znając Anię Muchę i jej poczucie humoru, domyślamy się, że zdjęcie było tylko żartem. Nie wydaje nam się też, żeby gwiazda chciała powiedzieć "tak" w pałacyku ślubów. Niektórzy jednak uwierzyli. Cóż, to oznacza, że żart jej się udał.

CW

Anna Mucha w kreacji z foli na planie "M jak Miłość". 

Zobacz wideo
Więcej o: