Marcel Sora

Marcel Sora

Marcel Sora to życiowy partner aktorki Anny Muchy. Jest z nią związany od 2009. Marcel ma włoskie korzenie, po rodzinie od strony ojca. Zawodowo zajmuje się pracą przy produkcji filmów oraz programów telewizyjnych.Imię i nazwisko: Marcel Sora
Zawód: producent telewizyjny
Partnerka: Anna Mucha
Dzieci: córka Stefania, syn Teodor

Marcel Sora - co o nim wiadomo?

Marcel Sora bez wątpienia jest postacią tajemniczą. Pomimo nieustannego zainteresowania mediów jego życiem oraz życiem jego partnerki i dzieci, tak naprawdę niewiele wiadomo o partnerze Anny Muchy.
Marcel Sora ma matkę Polkę oraz ojca Szweda, który ma włoskie korzenie. Dzieciństwo Sora spędził w Szwecji, a następnie przeniósł się do Polski. Krążą plotki, że studiował na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, ponieważ chciał zostać aktorem. Studia prawdopodobnie przerwał na drugim roku, niemniej jednak zawodowo związał się z telewizją. Współpracował między innymi z firmą Rochstar, której właścicielem jest Rinke Rooyens.

Marcel Sora i Anna Mucha

Para ta od lat jest jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie programu "Jak oni śpiewają?", w którym Anna Mucha brała udział w 2008 roku. Marcel był kierownikiem planu. Ich związek od razu wzbudził zainteresowanie mediów. Aktorka, znana ze swojego zamiłowania do prywatności, zdecydowanie odmawiała komentarzy dotyczących Marcela. Oficjalnie nie jest nawet wiadomo czy prawdą są przypuszczenia mediów, że para po kilku latach związku postanowiła go zalegalizować.
W 2011 roku przyszła na świat córka Anny i Marcela - Stefania. W 2014 roku urodził się syn Teodor.

marcel sora

Więcej o:

marcel sora