Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się po 10 latach związku!

Anna Mucha i Marcel Sora byli parą przez 10 lat. W trakcie trwania związku doczekali się dwojga dzieci. Jak donosi "Party", rozstali się w przyjacielskiej atmosferze.
Zobacz wideo

Anna Mucha poznała swojego byłego partnera, Marcela Sorę, na planie "Jak oni śpiewają". Ona była uczestniczką, a on pracował przy produkcji show. Od razu pojawiła się między nimi chemia, dlatego po zakończeniu emisji programu zostali parą. Po kilku latach urodziła im się córka Stefania, a później syn Teodor.

Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się

Jak informuje "Party", para rozeszła się pod koniec ubiegłego roku, jednak do tej pory udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Mimo rozpadu związku chcą utrzymywać przyjacielskie relacje. Jest dla nich ważne, aby dzieci miały cały czas kontakt z obojgiem rodziców.

Mucha razem z dziećmi, 7-letnią Stefanią i 5-letnim Teodorem, nadal mieszka w domu na warszawskiej Ochocie, Sora zaś wynajął elegancki apartament w centrum Warszawy - czytamy w "Party". 

Aktorka przez 10 lat trwania związku konsekwentnie odmawiała wywiadów na temat ukochanego i rodziny. Nie inaczej jest w tej sprawie:

Nie rozmawiam o moim życiu prywatnym - powiedziała "Party".
 

Ciekawe, czy jeszcze do siebie wrócą?

JP