Hailey Baldwin zrobiła Justinowi Bieberowi niespodziankę urodzinową. Było bardzo romantycznie

Justin Bieber i Hailey Baldwin tworzą od dłuższego czasu bardzo zgraną parę. Nie szczędzą sobie czułości zarówno prywatnie jak i w sieci. Żona artysty pokazała, jak przygotowała się na urodziny ukochanego.

Justin Bieber i Hailey Baldwin to jedna z najgorętszych par show-biznesu, która chętnie pokazuje swoją idyllę w mediach społecznościowych. Ostatnio żona bożyszcza nastolatek pokazała, jak przygotowała przestrzeń w domu z okazji urodzin Justina, które ten obchodzi 1 marca. Efektami przygotowań pochwaliła się na Instagramie.

Justin Bieber i jego romantyczne urodziny

Modelka z okazji urodzin artysty ustawiła przed basenem dmuchany ekran kinowy, a przestrzeń ozdobiła dużymi świecami w wysokich szklanych tubach. Niektóre z nich zostały ozdobione kwiatami i pływały na tafli wody. Przed basenem stała duża biała kanapa z kominkiem na środku, która została przystrojona girlandą światełek. Para podczas tego romantycznego wieczoru oglądała film z 1998 roku "Od wesela do wesela" z Adamem Sandlerem w roli głównej. 

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Hailey Bieber zmieściła również na Instagramie kilka zdjęć, na których jest w czułych objęciach z Justina Biebera. Przeplatają się ich prywatne ujęcia i fotografie ze ślubu. Przy okazji gwiazda złożyła ukochanemu życzenia. 

Wszystkiego najlepszego najlepszy przyjacielu. Dziękuje, że każdego dnia wywołujesz u mnie uśmiech. Kocham cię - napisała Hailey Bieber na Instagramie. 
 

Gwiazda chętnie zamieszcza zdjęcia z hucznego ślubu z autorem hitu "Yummy". Ostatnio pochwaliła się dotąd niepublikowanymi zdjęciami z wesela, na których liże Justina po policzku. Na YouTubie dostępny jest serial dokumentalny o Bieberze, w którym artysta pokazuje wiele szczegółów ze swojego życia. W jednym z odcinków pokazano, jak podczas ślubu Hailey i Justin składają sobie przysięgi małżeńskie.

DK