Hailey Bieber pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Liże na nich Justina Biebera po policzku. Romantycznie?

Hailey (Baldwin) Bieber otrzymała kolejne zdjęcia ze ślubu. Czarno-białe kadry to pamiątka z tego wyjątkowego dnia.

Hailey Bieber i Justin Bieber poznali się, gdy muzyk dopiero zaczynał karierę i oboje byli wtedy nastolatkami. Kilka lat i związków później zapragnęli być razem. Szybko się zaręczyli i wzięli ślub cywilny. Potem, 30 września 2019 roku, powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i wzięli ślub kościelny. Modelka podzieliła się właśnie na Instagramie kolejnymi intymnymi zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Zobacz wideo

Hailey Bieber pokazała nowe zdjęcia ze ślubu

Choć od ceremonii minęło niemal 5 miesięcy, modelka chętnie udostępnia kolejne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Pokazała na Instagramie czarno-białe fotografie, na których całuje się ze swoim wybrankiem, liże go i prezentuje zjawiskową suknię ślubną. 

Dostałam dzisiaj ślubne zdjęcia od Joe Termini. Najlepsze wspomnienia - napisała Hailey.
 

Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy, w których gwiazdy wspominały ten weselny weekend. Głos zabrali m.in. aktor Billy Baldwin, Khloé Kardashian, modelka Doutzen Kroes czy makijażystka Mary Phillips.

Przypomnijmy, młodzi pobrali się w 2018 roku we wrześniu, w tajemnicy. Wzięli wtedy ślub cywilny, ale obiecywali, że ślub kościelny również się odbędzie. Słowa dotrzymali. Formalnie Justin Bieber i Hailey Baldwin drugi ślub wzięli 30 września, z którego modelka udostępnia kolejne zdjęcia. Sporo pokazała w swoim podsumowaniu roku 2019, gdzie opublikowała zdjęcia ze ślubu, przygotowań i wieczoru panieńskiego.

Justin Bieber w rozmowie z Ellen DeGeneres wyznał, że obawiał się zaręczyn. W dokumencie o sobie muzyk powiedział, że nadal stresuje się przy swojej żonie

DK