Tak wyglądała przysięga małżeńska Justina Biebera i Hailey Bieber. Chwyta za serce!

Justin Bieber i Hailey Bieber zamieścili wideo z najważniejszego dnia w ich życiu czyli ze ślubu. Największą uwagę zwraca reakcja Justina na widok przyszłej żony.

Każde wesele jest pełne niezapomnianych chwil. Jednak tą najważniejszą z pewnością jest moment, kiedy pan młody po raz pierwszy widzi swoją przyszłą żonę. W kolejnym odcinku serialu o Justinie Bieberze, dostępnym na  Youtube, możemy zobaczyć dokładnie ten moment podczas jego ślubu z Hailey. Trzeba przyznać, że zapiera dech w piersiach.

Justin i Hailey Bieber składają przysięgę małżeńską

Wideo rozpoczyna moment, gdy Hailey jest prowadzona do ołtarza przez swojego ojca Stephena Balwdina. Nie ukrywa on wzruszenia i ręką ociera łzy z policzka. Następnie kamera skierowana jest na gości, a na końcu na Justina, który w skupieniu wyczekuje żony. Jego reakcja na pierwszy widok ukochanej jest wręcz wspaniała. Nie krył zaskoczenia i wzruszenia, a spojrzenie, którym patrzy na Hailey przepełnione jest miłością.

Gdy Hailey dołącza do męża, stają naprzeciwko siebie i wypowiadają słowa przysięgi. Justin mimo podniosłej chwili stara się być poważny, natomiast Hailey nie schodzi uśmiech z twarzy.

Hailey Baldwin i Justin Bieber zdradzili, że z seksem wstrzymali się do ślubu

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że uroczystość odbyła się w Karolinie Południowej i była bardzo kameralna. Brało w niej udział 154 gości, w tym największe gwiazdy Hollywood takie jak: Kendall i Kylie Jenner oraz Jaden Smith.

Justin i Hailey wzięli ślub kościelny 30 września 2019 roku. Był to formalnie ich drugi ślub. Pierwszy - cywilny miał miejsce w 2018 roku i odbył się w tajemnicy przed mediami. Ten drugi natomiast z pewnością przeszedł już do historii. Impreza wywołała w mediach sporo emocji, a sami zainteresowani i ich bliscy opublikowali masę zdjęć z ceremonii.

BO