Justin Bieber i Hailey Baldwin już po ślubie! Państwo młodzi milczą, ale goście nie. Na Instagramie pokazali sporo

Justin Bieber i Hailey Baldwin raz jeszcze powiedzieli sobie "tak". Tym razem celebrowali swoją miłość w gronie sławnych znajomych.

Małżeństwo Justina Biebera i Hailey Baldwin to jedna z największych niespodzianek amerykańskiego show-biznesu. Para po raz pierwszy pobrała się rok temu po zaledwie kilku miesiącach związku. Dosłownie chwilę wcześniej Kanadyjczyk zakończył ciągnącą się latami i pełną wybojów relację z Seleną Gomez.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli drugi ślub

W miniony poniedziałek zakochani po raz drugi powiedzieli sobie "tak". O ile pierwsza ceremonia odbyła się z dala od mediów, o tyle fotorelacja z wczorajszej krąży już na Instagramie. Justin i Hailey powtórzyli swoje ślubne obietnice w luksusowym kurorcie Montage Palmetto Bluff w stanie Południowa Karolina. Jak donosi "Daily Mail", na weselu bawiło się ponad 150 gości, w tym między innymi: Kendall i Kylie Jenner oraz Jaden Smith.

Co prawda młoda para nadal nie pochwaliła się w sieci zdjęciami z wesela, ale od czego są znajomi? Goście zdążyli wrzucić już na swoje profile na Instagramie pierwsze fotki z ceremonii. Działo się! Sam Justin Bieber pochwalił się jedynie jednym z prezentów. Mowa o zegarku marki Audemars Piguet, którego cena może sięgać nawet do 50 tysięcy dolarów.

 

Hailey Baldwin i Justin Bieber zdradzili, że z seksem wstrzymali się do ślubu:

Zobacz wideo

Młodej parze gratulujemy i życzymy dużo miłości!