Natalia Kukulska to znana piosenkarka, która ma na koncie wiele hitów. Teraz głośno zrobiło się o jej wielkim sukcesie w Japonii. Córka Anny Jantar wystąpiła na Matsuri Arena w Osace z projektem "Czułe Struny" w ramach światowej wystawy EXPO 2025. Towarzyszyli jej: Adam Sztaba, Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński i Paweł Tomaszewski. Pod ich batutą zagrała Orkiestra Filharmonii Narodowej.
Natalia Kukulska jest bardzo zadowolona ze swojego występu w Japonii. "Koncert 'Czułe struny' w Japonii to moje spełnione marzenie. Wiedziałam, jak bliski japońskiej publiczności jest Fryderyk Chopin. Szczęśliwie dla nas, okazało się, że koncepcja mojego albumu z symfonicznymi aranżacjami utworów Chopina oraz tekstami wpisuje się w polskie hasło tegorocznej Światowej Wystawy 'Polska, Dziedzictwo, które napędza przyszłość' - powiedziała w oficjalnym komunikacie. Wokalistka była poruszona reakcją publiki, od której otrzymała kilkuminutowe owacje na stojąco. "Ogrom tego przedsięwzięcia, jego odbiór i żywiołowa reakcja tłumnie zgromadzonej publiczności przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem wzruszona i dumna, że mogliśmy reprezentować Polskę na największej scenie tej Światowej Wystawy Expo Osaka 2025" - dodała. Duma!
Wokalistka pokazała na Instagramie kulisy jej azjatyckiego wypadu. Widzimy, że poza ekipą muzyczną zwiedza Japonię w towarzystwie męża Michała Dąbrówki oraz syna Jana Dąbrówki. Rodzina była między innymi w słynnym bambusowym lesie w Kioto. Nie zabrakło także ujęć z japońskimi świątyniami, a także z Japonkami w tradycyjnych strojach. Na profilu piosenkarki pojawił się ponadto post z koncertu, gdzie możemy przyjrzeć się jej bajecznej stylizacji. Kukulska postawiła na kolorową suknię do samej ziemi z bufiastymi rękawami i bogatymi zdobieniami. "Osaka. Japan. Expo 2025. Ludzie. Zdarzenia. Spełnione marzenie. Wdzięczność" - zaznaczyła spełniona gwiazda.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!