Justin Bieber pokazał pierwsze zdjęcia ze ślubu! "Moja żona jest gorąca"

Justin i Hailey Bieber wzięli drugi ślub. Od kilku godzin goście weselni chwalą się swoim uczestnictwem w imprezie, ale wreszcie państwo młodzi pokazali swoje zdjęcia. Jak wyglądali?

Justin Bieber i Hailey Bieber są już po drugim ślubie. Na uroczystość w Karolinie Południowej przybyło 154 gości, którzy od kilku godzin dodają kolejne zdjęcia na Instagrama, zdradzające, jak wyglądała ceremonia. Wreszcie głos zabrali sami państwo młodzi.

Justin i Hailey Bieber na ślubnym zdjęciu

Justin Bieber pokazał swoje zdjęcia z żoną z dopiskiem:

Moja żona jest GORĄCA
 

Hailey jeszcze nie pochwaliła się zdjęciami z uroczystości w swoich mediach społecznościowych, trzymamy jednak rękę na pulsie - nie mamy wątpliwości, że w najbliższych godzinach również zdradzi coś więcej.

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin

Przypomnijmy - to już drugi ślub Justina i Hailey. Młodzi pobrali się rok temu we wrześniu, w tajemnicy. Wzięli wtedy ślub cywilny, ale obiecywali, że ślub kościelny również się odbędzie. Jak widać, słowa dotrzymali. O kolejnej uroczystości mówiono już od kilku tygodni, jednak przygotowania były owiane tajemnicą.

Formalnie Justin Bieber i Hailey Baldwin drugi ślub wzięli 30 września. Dopiero teraz jednak goście weselni dodają kolejne zdjęcia z imprezy, na którą zostali zaproszeni.

Zobacz wideo
Więcej o: