Justin Bieber pokazał pierwsze zdjęcia ze ślubu! "Moja żona jest gorąca"

Justin i Hailey Bieber wzięli drugi ślub. Od kilku godzin goście weselni chwalą się swoim uczestnictwem w imprezie, ale wreszcie państwo młodzi pokazali swoje zdjęcia. Jak wyglądali?

Justin Bieber i Hailey Bieber są już po drugim ślubie. Na uroczystość w Karolinie Południowej przybyło 154 gości, którzy od kilku godzin dodają kolejne zdjęcia na Instagrama, zdradzające, jak wyglądała ceremonia. Wreszcie głos zabrali sami państwo młodzi.

Justin i Hailey Bieber na ślubnym zdjęciu

Justin Bieber pokazał swoje zdjęcia z żoną z dopiskiem:

Moja żona jest GORĄCA

Hailey jeszcze nie pochwaliła się zdjęciami z uroczystości w swoich mediach społecznościowych, trzymamy jednak rękę na pulsie - nie mamy wątpliwości, że w najbliższych godzinach również zdradzi coś więcej.

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin

Przypomnijmy - to już drugi ślub Justina i Hailey. Młodzi pobrali się rok temu we wrześniu, w tajemnicy. Wzięli wtedy ślub cywilny, ale obiecywali, że ślub kościelny również się odbędzie. Jak widać, słowa dotrzymali. O kolejnej uroczystości mówiono już od kilku tygodni, jednak przygotowania były owiane tajemnicą.

Formalnie Justin Bieber i Hailey Baldwin drugi ślub wzięli 30 września. Dopiero teraz jednak goście weselni dodają kolejne zdjęcia z imprezy, na którą zostali zaproszeni.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (49)
Justin Bieber i Hailey Bieber po drugim ślubie. Pan młody pokazał piękne zdjęcia pary
Zaloguj się
 • nieznamysie

  Oceniono 15 razy 15

  Moja żona jest gorąca... Serio, nie można już napisać, że jest atrakcyjna, piękna, seksowna albo w cholerę po polsku opisać emotikonkę... Gorąca jest, bo co? za długo na słońcu stała i się nagrzała?

 • Gość: neith

  Oceniono 8 razy 8

  Zdjęcie Baldwin z jęzorem wywalonym aż po migdałki jest obleśne. Fuj.

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  "my wife is hot" to :
  "moja żona jest powabna" "atrakcyjna" "zmysłowa" ale nie gorąca !
  Tak to wychodzi gdy się bezmyślnie używa automatycznego tłumacza.

 • Gość: Qq

  Oceniono 6 razy 6

  Gazeciarze, zabierzcie tego gwizdka i jego goraca (37C) zone z pierwszej strony...

 • js08836

  Oceniono 6 razy 4

  Nie pasują do siebie. On przy niej jak chłopczyk. Ona pozuje na kogoś kto potrzebuje macho. Będzie chyba szybki rozwód.

 • eurotram

  Oceniono 6 razy 4

  Dziewczyna nie jest jakoś szczególnie piękna,ale jedno mnie dziwi: jest z dość bogatej i wpływowej w showbiznesie rodziny i nie ma tam żadnego stylisty,który by jej powiedział jak się ubierać,czesać itd? Z uporem maniaka farbuje włosy na blond,przez co regularnie wygląda jak niechlujnie ufarbowana Jessica z odrostami. A są zdjęcia,na których widać że jak chce, to potrafi wyglądać... może nie świetnie,ale naprawdę dobrze. Tak dalej jak na większości fotek z miasta,a Justinek szybko się znudzi; ja rozumiem,że po trzepniętej kocicy Selenie potrzebował normalniejszej dziewczyny do ustatkowania się... Wygląda na to,że Hailey ma też znacznie lepszy charakter od Seleny,ale (zwłaszcza z jej baldwinowskimi rysami) powinna zacząć też bardziej dbać o wygląd.

 • elpapiotr2

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe, jak długo będzie gorąca. Kiedy trzeci ślub? Na przykład z tym, którego on (niejaki Biber czy jak mu tam) cmoka na zdjęciu?

 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 6 razy 2

  Kiedy małe bibierątka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX