Selena Gomez założyła niewygodną sukienkę na imprezę w Hollywood. "Cholera, nie mogę się ruszyć". Musicie zobaczyć wideo, jest komiczne

Selena Gomez pojawiła się w piątek na imprezie w Hollywood. Miała na sobie jasnoróżową sukienkę, w której miała problem z poruszaniem się. Nagrania trafiły do sieci.

Selena Gomez w końcu stanęła na nogi po rozstaniu z Justinem Bieberem. Choć było jej ciężko patrzeć, jak miłość jej życia bierze ślub z inną kobietą, rozliczyła się z nim w kilku piosenkach na najnowszych albumie. W ramach jego promocji skupia się nie tylko na koncertowaniu, ale i bywaniu na branżowych imprezach. W piątek pojawiła się na Hollywood Beauty Awards.

Selena Gomez na gali Hollywood Beauty Awards

Gwiazda wyglądała bardzo uroczo. Postawiła na delikatny makijaży, a włosy spięła z tyłu, zostawiając dwa kosmyki z przodu. Uwagę zwróciła jej stylizacja. Selena miała na sobie krótką, jasnoróżową sukienkę z odkrytymi ramionami. Nikt jednak - łącznie z nią - nie spodziewał się chyba, że tak prosta kreacja, może być tak problematyczna. Na ściance było okej, ale kiedy usiadła...

 

W sieci pojawiły się nagrania, jak Gomez siedzi przy stoliku dla gości i trzyma w dłoni kieliszek. Kiedy piła, było jej bardzo niewygodnie, aż sama żartowała:

Cholera! Nie mogę się ruszyć.
 

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na zabawne filmiki z ich idolką w roli głównej. My cieszymy się, że gwiazda w końcu w pełni korzysta z życia i widać, że jest szczęśliwa. Bolesne rozstanie z Justinem spędziło jej wiele snu z powiek. Wszyscy przecież pamiętamy, jak na zdjęciach paparazzi wyglądała na smutną i przygnębioną. A co do kreacji, może następnym razem stylistka Seleny spędzi więcej czasu, aż znajdzie coś gustownego i wygodnego.

CW

Zobacz także: Sukienki mini idealne na wesele!