Małgorzata Ostrowska miała wypadek na koncercie. "Odrzut mnie wywrócił"

Małgorzata Ostrowska przeżyła chwile grozny na koncercie w Białymstoku. W pewnym momencie jeden z rekwizytów wycelował w twarz popularnej wokalistki. Skończyło się upadkiem.
Małgorzata Ostrowska miała wypadek na scenie w Białymstoku
Małgorzata Ostrowska miała wypadek na scenie w Białymstoku. Fot. Instagram.com/ostrowska.official screen

Małgorzata Ostrowska po swoim udanym występie na tegorocznym "Top of The Top Festival" w Sopocie wyruszyła w dalszą trasę koncertową. Gwiazda została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność w Białymstoku, ale w pewnym momencie doszło do wypadku na scenę. Ostrowska straciła równowagę.

Zobacz wideo Zalewski zszokowany śmiercią Dolly Parton!

Ostrowska miała wypadek na scenie. "Dostałam sprężonym CO2 w twarz"

Małgorzata Ostrowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy moment wypadku. Okazuje się, że w pewnym momencie show piosenkarka wzięła do ręki rekwizyt w formie pistoletu, którym wystrzeliła sprężonym dwutlenkiem węgla. Siła była tak duża, że gwiazda przewróciła się na scenie. "Wczoraj w Białymstoku był ogień, choć doszło też do małego wypadku. Przeżyłam! Otworzyła się moja "giwera" i dostałam sprężonym CO2 w twarz. Odrzut mnie wywrócił. W głowie miałam jedną myśl - że za mną jest półtora metrowa dziura i że spadam. Na szczęście mam absolutnie czujnych technicznych. Złapali. A Domino dostał w łeb, ale żądnego dźwięku z solówki nie uronił! Matka mu się prawie zabiła, przewróciła się - niech leży! Show must go on!" - napisała Ostrowska na Instagramie. 

Ostrowska krytykuje Skolima. "Ma nagrabione u mnie"

Tuż po występie na sopockiej scenie Małgorzata Ostrowska przyznała w jednym z wywiadów, że ogranicza liczbę koncertów, żeby dawać show, które będzie satysfakcjonować ją i publiczność. - Nie wierzę w to, że grając trzy czy pięć koncertów dziennie można być zawsze tak samo zaangażowanym i dać tyle samo publiczności - stwierdziła piosenkarka. Co ciekawe, z dużej liczby koncertów jest znany Skolim, który w tym roku krytykował finansowe wsparcie dla najbiedniejszych artystów ze strony rządu. - Skolim akurat ma nagrabione u mnie z zupełnie innych powodów i mówię to oficjalnie, bo, że tak powiem, nie wolno robić we własne gniazdo - powiedziała "Faktowi" Ostrowska. 

Więcej o: