Sasha Knezevic dawno nie pokazywał zdjęć z partnerką. Kryzys? Tym rodzinnym zdjęciem reaguje na plotki

Sasha Knezevic wyjatkowo rzadko publikuje w sieci zdjęcia ze swoją partnerką. Tym razem zrobił wyjątek. Na najnowszej fotografii widać nawet jego synka, który rośnie jak na drożdżach.

W lipcu 2018 roku Sasha Knezevic, były mąż Anji Rubik, po raz pierwszy został ojcem. Jego partnerka, której tożsamość wciąż jest tajemnicą, urodziła syna, Andrija. Od kilku miesięcy jednak Sasha Knezevic bardzo rzadko pokazywał zdjęcia swojej rodziny. Ostatnią fotografię opublikował w lipcu 2019 roku. Mimo że od tego momentu minęło kilka miesięcy, to jednak nie ma mowy o kryzysie w związku modela. Sasha udowodnił to jednym zdjęciem. 

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Sasha Knezevic pokazał rodzinne zdjęcie

Były mąż Anji Rubik nie należy do tego grona gwiazd, które codziennie relacjonują w social mediach kulisy swojego życia prywatnego. Model wyjątkowo rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia, a na jego Instagramie dominują głównie selfies. Tym razem jednak Sasha Knezevic postanowił zrobić wyjątek i pokazał czarno-białe rodzinne zdjęcie prosto z wakacji w Barcelonie.

Na fotografii wreszcie możemy zobaczyć jego partnerkę, którą po raz ostatni pokazywał w lipcu 2019 roku. Jest również synek Andrij, który rośnie jak na drożdżach.

Nie jest łatwo planować przy małym dziecku, ale absolutnie warto i jestem wdzięczny za doświadczanie podróży z moją rodziną - napisał Sasha Knezevic na Instagramie.

Fani nie kryją zachwytu, że model wreszcie pokazał swoją rodzinę i tym samym rozwiał wszelkie podejrzenia, które dotyczyły kryzysy w jego związku.

Wspaniale razem wyglądacie.
Piękna rodzina - piszą fani.

Zgadzamy się z ich opiniami!

Przypomnijmy, że Sasha Knezevic był mężem Anji Rubik w latach 2011-2016. W sierpniu 2016 roku modelka ogłosiła, że rozwodzi się z Sashą.

KM

Więcej o:
Skomentuj:
Sasha Knezevic dawno nie pokazywał zdjęć z partnerką. Kryzys? Tym rodzinnym zdjęciem reaguje na plotki
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX