Anja Rubik tyle o rozwodzie jeszcze nie mówiła. Zdradza przyczyny rozstania. "To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu"

Anja Rubik w rozmowie z "VIVĄ!" po raz pierwszy opowiedziała o rozwodzie z serbskim modelem, Sashą Knezevicem.

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się w 2015 roku po czterech latach małżeństwa. Do tej pory modelka niechętnie wypowiadała się na temat rozwodu. Tym razem uchyliła rąbka tajemnicy w wywiadzie dla magazynu "VIVA!". Przyznaje, że było to dla niej wyjątkowo trudnym przeżyciem.

Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie, ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie co dzieje się u mnie - powiedziała Rubik w rozmowie z "VIVĄ!".

W tym samym wywiadzie wspomniała także przyczynach ich rozstania. 

To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować i chcemy zupełnie różnych rzeczy. Poznaliśmy się kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie po prostu zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach. Sporo czasu minęło zanim zrozumieliśmy, że chcemy całkowicie inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem - dodała Anja.

Przyznała, że zanim podjęli decyzję o rozwodzie, próbowali ratować małżeństwo. Niestety, nie udało się.  

Ja go ciągnęłam w moją stronę, a Sasza mnie ciągnął w swoją. Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on. Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję. To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu. Podejmowaliśmy ją długo. Rozstawaliśmy się, potem znowu się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, próbowaliśmy coś odbudować, aż ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma wyjścia. Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie - przyznała w rozmowie z "Vivą!".

No cóż... żyje się dalej! Trzymamy kciuki za przyszłość.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.