Sasha Knezevic pod koniec lipca ubiegłego roku po raz pierwszy został ojcem. Były mąż Anji Rubik powitał na świecie syna, który otrzymał imię Andrija. Choć Sasha raczej stroni od nadmiernej aktywności w mediach społecznościowych, to na jego Instagramie od czasu do czasu pojawiają się prywatne zdjęcia. Niedawno ku uciesze swoich fanów opublikował nowe zdjęcie z synem.
Sasha na Instagramie udostępnił przeuroczą fotografię z windy, na której możemy zauważyć małego Andrija oraz jego dumnego tatę. Chłopiec patrzy się bezpośrednio w stronę obiektywu i być może odziedziczył to właśnie po Sashy, który jest przecież znanym modelem. Coś nam się wydaje, że wyrośnie z niego prawdziwy przystojniak, a światowa kariera w modelingu stoi przed nim otworem. Spójrzcie tylko, jak razem pięknie wyglądają.
W komentarzach pod zdjęciem Sashy z synem natychmiast pojawiła się lawina komplementów, oczywiście głównie pod adresem chłopca. Internauci zauważają, że Andrji bardzo wyrósł i coraz mocniej przypomina swojego tatę.
Jak słodko!
O mój Boże, uroczo. Jaki ojciec, taki syn.
Oboje niesamowicie piękni - czytamy.
Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zgodzić się z opinią internautów. Andrij po prostu skradł show na tym zdjęciu, a Sasha z pewnością świetnie czuje się w roli ojca.
Sasha Knezevic i Anja Rubik rozstali się w styczniu 2017 roku, po czterech latach małżeństwa. W mediach mówiło się, że kryzys w ich związku spowodowany był głównie natłokiem pracy, a także dość odmiennymi planami na wspólną przyszłość. Sasha marzył o założeniu rodziny, lecz Anja nie była do tego pomysłu zbyt pozytywnie nastawiona. Oboje żyli na walizkach, spędzając ze sobą coraz mniej czasu. Ostatecznie więc doszło do rozwodu. Knezevic jednak nie rozpaczał po rozstaniu zbyt długo. Pocieszenie znalazł u boku pięknej brunetki, a niedługo później został ojcem.
Anja Rubik rzadko wypowiadała się na ten temat, wyjątek zrobiła w rozmowie z magazynem "Viva!".
Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie, ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie co dzieje się u mnie - powiedziała.
DH
Telefon od Kolendy-Zaleskiej zrobił furorę na konferencji Sikorskiego. To nagranie to hit
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Rodowicz zaliczyła wpadkę, teraz przeprasza Świątek i Chwalińską. "Biję się w pierś"
Wszyscy mówią o metamorfozie Penélope Cruz. Blond i mocne cięcie to strzał w dziesiątkę
Po przytykach Tomsona ten wpis Kubickiej nie przejdzie bez echa. Odpaliła się o "czarnym charakterze"
Nietypowa sytuacja w "Szkle kontaktowym". Po tych słowach prowadzący nie gryzł się w język
Inba o grzejnik w pokoju córek Peli. "Zdjęcia piękne, ale..."
Pół roku po rozwodzie Kidman opublikowała zdjęcie Urbana. Ten gest mówi wiele
Zawrzało po wyznaniu Steczkowskiej o sadzeniu drzew na łożyskach dzieci. Ekspert mówi o "świętej trójcy ogrodnika"