Sasha Knezevic chwalony za wybór nowej partnerki. "Wreszcie normalna kobieta". Odpowiedział

Sasha Knezevic dopiero niedawno zdecydował się pokazać swoją nową partnerkę. Pod jego adresem pojawiło się wiele słów uznania, że wybrał zwyczajną kobietę. Wtedy stanął w obronie Anji Rubik.

Pod koniec lipca Sasha Knezevic został ojcem. Długo nie pokazywał swojej nowej partnerki, zdecydował się na to dopiero kilka tygodni temu. Wzbudził sensację, że zakochał się w kobiecie, która jest totalnym przeciwieństwem Anji Rubik.

Zobacz: Sasha Knezevic po raz pierwszy pokazał nową partnerkę. Z wyglądu to totalne przeciwieństwo Anji Rubik

Sasha Knezevic o Anji Rubik

Sasha Knezevic i Anja Rubik rozstali się w styczniu 2017 roku po czterech latach małżeństwa. Ich rozwód przebiegł pokojowo, a oni do tej pory darzą się szacunkiem i mają ze sobą dobry kontakt. Nic więc dziwnego, że model do tej pory ciepło wypowiada się o byłej żonie.

Gdy internauci zaczęli pisać na Instagramie, że wreszcie jest z normalną kobietą, poczuł, że to mały atak w stronę Rubik.

Normalna, prawdziwa kobieta. Lubię to! Szczęścia - napisała jedna z internautek.

Później dodała, że nie podoba jej się do końca podejście do życia modelki, która nie chciała mieć dzieci. Zdaniem komentującej, rodzina powinna być sensem życia. Wtedy odpowiedział jej Knezevic:

Anja jest fantastyczną kobietą - napisał.

Musimy przyznać, że jego postawa jest pełna podziwu. Pokazał prawdziwą klasę i udowodnił, że szanuje swoją byłą żonę.

AW

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się. Jak więc wytłumaczą TO? "Niewykluczone, że..."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.