Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Popularność i sympatię widzów przyniósł jej udział w charakterze prowadzącej programu „Rolnik szuka żony”. Ostatnio media interesują się Martą Manowską nie tylko za sprawą kolejnej edycji programu, ale także z powodu jej życia prywatnego.

Imię i nazwisko: Marta Manowska
Data urodzenia: 31 marca 1984
Miejsce urodzenia: Siemianowice Śląskie
Zawód: dziennikarka, prezenterka
Facebook: facebook.com/martamanowskaofficial
Instagram: @martamanowska

Życie zawodowe Marty Manowskiej

Marta Manowska urodziła się w Siemanowicach Śląskich, jednak przez wiele lat mieszkała w Katowicach, gdzie studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Pod koniec studiów wyjechała na rok do Hiszpanii w ramach wymiany studenckiej. Studiowała wtedy historię sztuki na Universidad de Valladolid. Po powrocie postanowiła, że skieruje swoje kroki ku aktorstwu, film od zawsze był jej wielką pasją. Brała udział w warsztatach aktorskich w PWST oraz w Teatrze Starym, jednak nie dostała się na studia aktorskie. Podjęła więc kolejną próbę – rozpoczęła naukę w Szkole Aktorskiej Machulskich. Po niej współpracowała m.in. Teatrem Imka. Poza tym była dziennikarką w Programu III Polskiego Radia.
W 2016 roku rozpoczęła współpracę z Teatrem Capitol i wzięła udział w spektaklu „ Hawaje, czyli przygoda siostry Jane”. Największą popularność jednak przyniósł Marcie Manowskiej program „Rolnik szuka żony”, którego jest prowadzącą. Sam program oraz jego gospodyni spotkali się z niezwykłym zainteresowaniem widzów, właśnie trwają przygotowania do jego czwartej edycji. Jak w poprzednich edycjach, Marta Manowska będzie pomagała uczestnikom znaleźć miłość.

Życie prywatne Marty Manowskiej

A jak sama prezenterka układa sobie życie w zakresie miłosnym? Od kilka miesięcy w Internecie możemy znaleźć wiele informacji o jej rzekomym związku z uczestnikiem trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”, Łukaszem Siebersem. Marta sama zresztą nieco podgrzała atmosferę, wrzucając na swój profil na portalu społecznościowym bardzo dwuznaczny post. Wielu dziennikarzy i internautów połączyły post ze zdjęciami pary, jakie od czasu do czasu pojawiają się w mediach. Niedawno Marta Manowska nadała sprawie nieco innej barwy. Okazało się, że dwuznacznie brzmiący post dotyczył kremu, a jej kontakty z Łukaszem mają związek na pewno z tym, że para podczas programu bardzo się polubiła, łączy ich wspólna pasja do podróży i być może, że połączy ich również nowy, na razie tajemniczy projekt telewizyjny, jakim zajęła się Marta Manowska.

marta manowska

Więcej o:

marta manowska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.