Ewa Chodakowska szuka fotografa na urodziny siostrzenicy. Jednak nie planuje płacić. Proponuje oznaczenie na profilach

Ewa Chodakowska szykuje dla swojej siostrzenicy, Vanessy, imprezę z okazji 18. urodzin. Już na etapie planowania pojawiły się pewne kontrowersje.

Ostatnio pisaliśmy o emocjonalnym wywiadzie, którego Ewa Chodakowska udzieliła Magdzie Mołek w programie "W roli głównej". Znana z pozytywnego nastawienia do życia trenerka została zapytana przez dziennikarkę, czy miewa w ogóle gorsze dni. W odpowiedzi na to pytanie Ewa Chodakowska postanowiła opowiedzieć o najgorszym momencie swojego życia, który wiązał się z chorobą ukochanej siostrzenicy, Vanessy. Dzięki temu wyznaniu wiemy, że nastolatka jest dla trenerki niezwykle ważną osobą.

Przedstawiamy biznesy polskich gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska szuka fotografa

Trenerka powiedziała również, że kocha swoją siostrzenicę nad życie. Nic więc dziwnego, że chce wyprawić jej bajeczną imprezę z okazji osiągnięcia pełnoletności. Przypomnijmy, że Ewa Chodakowska sama kilka dni temu świętowała swoje 38. urodziny. Trenerka ma więc już doświadczenie w organizacji niezapomnianych imprez, teraz poszukuje więc fotografa, który wykona zdjęcia na przyjęciu.

InstaStories, Ewa ChodakowskaInstaStories, Ewa Chodakowska instagram.com/chodakowskaewa/

W ubiegłą niedzielę w sieci pojawił się jednak screen maila, który jeden z fotografów dostał od pracownicy Ewy Chodakowskiej. Urodziny Vanessy mają się odbyć w Bieszczadach, w hotelu SPA nad Soliną, a atrakcją będzie pokaz laserów oraz występ zespołu Electric Girls. Dowiadujemy się także, iż formą zapłaty za wykonanie zdjęć z imprezy ma być... barter. W zamian za swoją pracę fotograf zostanie więc oznaczony w social mediach.

Portal Pudelek skontaktował się z menedżerką trenerki:

Współpraca barterowa nie jest ofertą współpracy "za darmo", a ofertą wymiany wzajemnych świadczeń. Jeśli ktoś nie jest nią zainteresowany, dziękuje za nią lub składa kontrofertę. Zdarza się, że takie propozycje wychodzą od samych fotografów. Regularnie propozycje współpracy barterowej składane są także Ewie Chodakowskiej przez firmy. Jest to przyjęte na rynku. Współprace barterowe nie stanowią więcej niż trzy procent działań Ewy Chodakowskiej - dowiedzieli się.

Jak sądzicie, czy taka forma zapłaty jest wprost proporcjonalna do pracy, którą fotograf będzie musiał wykonać podczas osiemnastki Vanessy?

JP

Więcej o:
Komentarze (55)
Ewa Chodakowska szuka fotografa na urodziny siostrzenicy. Zapłatą ma być barter
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 21 razy 21

  Bidne te nasze gwiazdy. Chodakowskiej nie stać na fotografa Zborowskiej na remont.

 • bruna5

  Oceniono 14 razy 14

  Wpiszcie w Google i kliknijcie na pierwszy link: Chodakowska farma ambasadorek.

 • panes

  Oceniono 13 razy 13

  Została jeszcze zbiórka internetowa, podaj nr konta!

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 12 razy 12

  Papier toaletowy też za lajki kupuje ?

 • pan.szklanka

  Oceniono 12 razy 12

  Przypomina się cytat z Milowicza:
  "Jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić."
  Okoliczności proszę sobie doobejrzeć.

 • ml2403

  Oceniono 11 razy 11

  Wymiana barterowa jest stosowana praktyką ale z założenia dla podmiotów równorzędnych. Pani Chodakowska prowadzi firmę i występuje jako firma w stosunku do indywidualnego fotografa, bo nie mówi nic o jakiejś firmie fotograficznej. Jest to wręcz obraźliwe bo jak rozumiem nie chodzi jej o usługi fotografa rodzinnych uroczystości tylko zawodowca. Wstyd pani Chodakowska.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 13 razy 11

  Słabe!!! Niech zrezygnuje z laserów, zmniejszy liczbę gosci o 10, poda zwykły deser a nie "fit" i będzie na fotografa.

 • traveler10

  Oceniono 9 razy 9

  Dziumdzia wybrała się na żebry?

 • spyderman2

  Oceniono 6 razy 6

  choda-żebry!!!! ha haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX