Ewa Chodakowska u Magdy Mołek nie mogła powstrzymać łez. Wyjawiła też, kiedy planuje mieć dzieci

Ewa Chodakowska była gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". Opowiedziała o najgorszym momencie w swoim życiu, ale też zdradziła, kiedy planuje zostać mamą.

Niedawno Ewa Chodakowska hucznie obchodziła swoje 38. urodziny, a już od wtorku fani mogą obejrzeć wywiad, którego ich idolka udzieliła Magdzie Mołek. Trenerka otworzyła się przed prowadzącą na tyle, by opowiedzieć jej o najgorszym momencie w swoim życiu. Zdradziła także, kiedy planuje powiększenie swojej rodziny.

Dzieci gwiazd na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska opowiedziała o najgorszym dniu w życiu

Magda Mołek była pod wrażeniem optymizmu, z jakim Ewa Chodakowska podchodzi do świata. Zapytała więc trenerkę, czy byłaby w stanie wskazać najgorszy dzień w swoim życiu.

Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry... 

Chodakowska zaczęła odpowiadać na pytanie, lecz nie mogła powstrzymać łez. Jak się okazało, najgorszy dzień w życiu trenerki związany jest z chorobą bliskiej osoby:

Najbliższej mi osoby... mojej siostrzenicy, którą kocham nad życie ... (...)  To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie przegadany i zdawałoby się, przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży... Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (...), że moja siostrzenica jest wieziona (...) do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani -  opowiedziała.

Jak się okazuje, u dziewczynki konieczna była operacja guza, a najgorsze dla rodziny były chwile po samej operacji:

Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień.

Magda Mołek, Ewa ChodakowskMagda Mołek, Ewa Chodakowsk screen TVN player

Ewa Chodakowska opowiedziała o dzieciach

Dalsza część rozmowy okazała się dla Ewy Chodkowskiej mniej obciążająca emocjonalnie. Magda Mołek zdobyła się bowiem na wyznanie, że przy dzieciach trudno jej wygospodarować czas na treningi. Trenerka wszystkich Polek poleciła jej znaleźć chociażby 10, 20 minut dziennie i dodała, że nawet matki ośmiorga dzieci są w stanie to zrobić. Wtedy prowadząca zadała pytanie, na które widzowie już od dłuższego czasu czekali:

A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam [obok] są dzieci? - zapytała Magda Mołek.
Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas - odpowiedziała Chodakowska.

Później prowadząca zapytała, czy mąż trenerki, Lefteris, chciałby mieć potomstwo, na co Ewa Chodakowska odpowiedziała:

Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata.

Życzymy powodzenia i już nie możemy się doczekać pociech trenerki.

JP