Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Jej mąż leży w szpitalu. "Czuję tę bezsilność"

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami smutną nowiną. Jej ukochany trafił do szpitala, gdzie czeka go poważna operacja.

Ewa Chodakowska przyzwyczaiła swoich obserwatorów do tego, że w jej postach znajdą codzienną dawkę motywacji i pozytywnej energii. Co poniektórzy z nich zastanawiają się, czy trenerka w ogóle ma gorsze dni, czy działa jak robot. Najnowszy post, jaki zamieściła Chodakowska, pokazuje ją z nieznanej dotąd strony. Podzieliła się ze swoimi obserwatorkami smutną wiadomością. Jej ukochany trafił do szpitala. 

Mąż Ewy Chodakowskiej trafił do szpitala

Ewa Chodakowska długo wzbraniała się od dodawania wpisu na temat stanu zdrowia męża. Nie potrafiła jednak zamieść sprawy pod dywan i podzieliła się ze swoimi fankami, tą nieco bardziej szarą stroną życia. Lefteris Kavoukis, mąż trenerki trafił do szpitala w Atenach, gdzie miał przejść półtoragodzinną operację. Ewa bardzo się zamartwiała. 

(...)Jestem w Atenach od niecałych dwóch tygodni. Lelo właśnie został zabrany na salę operacyjną.Przed nim półtoragodzinna operacja i chociaż wiem, że wszystko będzie dobrze, czuje tę bezsilność. Mam kamień zamiast żołądka. Na klatce piersiowej stoi słoń. Tłumaczę sobie, że takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień. Tydzień refleksji...- napisała Chodakowska.

Po kilku godzinach od zamieszczenia posta. Ewa Chodakowska w komentarzach zapewniła, że operacja jej męża się udała i wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

Dziękuje wszystkim za ogrom wsparcia. Lefteris jest już po operacji. Wszystko poszło zgodnie z planem. Zakręcony i uśmiechnięty zasnął. Przytulam wszystkich z całych sił- uspokoiła fanów. 

Fani Ewy mogą spać spokojnie. 

RG

Więcej o:
Komentarze (56)
Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Jej mąż leży w szpitalu. "Czuję tę bezsilność"
Zaloguj się
 • lica79

  Oceniono 29 razy 27

  Normalny człowiek powtarzam normalny w takiej sytuacji potrzebuje ciszy, skupienia z pewnością nie robi z tego szopki na insta, tt czy innym ekshibicjonistycznym medium. Niestety wszelkie radzie, rozenki czy chodaki nawet na sekundę nie tracą szansy na autopromocję i nie dają o siebie zapomnieć. Upadek moralny i intelektualny świata celebrytów poraża

 • babs12

  Oceniono 29 razy 25

  Cenię sobie powściągliwość rodziny Królikowskich.

 • mamagda3

  Oceniono 17 razy 17

  Och, i to specjalne selfie no make up i ze zbolałą miną! A, i jeszcze maseczka!

 • vikistan

  Oceniono 17 razy 15

  Cóż to za poważna operacja? Wiązadło zerwał ? Dramat dla idiotów.

 • elzbietttta

  Oceniono 16 razy 14

  Wszystko na sprzedaż.

 • C ZA

  Oceniono 18 razy 14

  O ja cię ale news. Baba, której nie znam, wie że wszystko będzie dobrze i wszystko było dobrze a headline, jakby jej mąż miał co najmniej złośliwego raka w końcowym stadium.

 • 1janeczek2

  Oceniono 15 razy 13

  Wywlekać prywatne historie i zawracać głowę światu, kompletny brak klasy...

 • j-a-ga

  Oceniono 15 razy 13

  Odwrócenie uwagi od afery z ambasadorkami. A mąż pewnie sobie rączkę na siłowni nadwyrężył.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX