Tak Ewa Chodakowska świętowała swoje urodziny: szampańska zabawa, zmysłowy taniec z mężem i imponujący tort. Działo się!

Ewa Chodakowska hucznie obchodziła swoje 38. urodziny, a przebieg imprezy skrupularnie zrelacjonowała na Instagramie.

Ewa Chodakowska to najpopularniejsza, obok Anny Lewandowskiej, polska trenerka. Od lat mobilizuje kobiety do walki o wymarzoną sylwetkę, jednak na pewne kwestie ma odmienne zdanie, niż jej konkurentka. Przypomnijmy tylko, że niedawny tłusty czwartek żona Roberta Lewandowskiego polecała świętować zdrowo, a Chodakowska - na tłusto.

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska świętuje urodziny

Tłusty czwartek na tłusto, a urodziny hucznie!  Tak właśnie "trenerka wszystkich Polek" świętowała wyjątkowy dla siebie dzień. Swoje trzydzieste ósme urodziny Chodakowska spędziła w gronie przyjaciół w Atenach. Relację z tego, jak szampańsko się bawi, udostępniła na swoim Instagramie. Na podstawie filmików i postów trenerki możemy wysnuć wniosek, że impreza należała do udanych. Chodakowska pochwaliła się bowiem zmysłowym tańcem z mężem. Pokazała także, jak zdmuchuje świeczki na urodzinowym torcie.

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych urodzin. Mój jedyny. Mój kochany, dziękuję Ci za miłość i życie, które razem zbudowaliśmy. Jesteś dla mnie wszystkim.
 

Pod swoim urodzinowym postem trenerka może odnaleźć prawdziwą lawinę najlepszych życzeń:

Niech Wasza miłość frunie na skrzydłach cudownych przeżyć, a Twoje szczęście unosi się najpiękniej ponad wszystko.
Zdrowia i lojalnych przyjaciół, resztę ogarniesz sama.
100 lat i nadal wielu sukcesów!

Życzenia Ewie złożyła także Joanna Koroniewska:

Cudowności - napisała aktorka.

Po skończonej imprezie Chodakowska pokazała fanom, jak wraca z mężem samochodem i zaśpiewała swoją ulubioną, nastrojową piosenkę. Obserwatorzy mieli także okazję zobaczyć prezenty, którymi trenerka została zasypana przez fanów i przyjaciół. 

Też tak hucznie obchodzicie swoje urodziny?

JP