Kate Rozz

Kate Rozz

Kate Rozz, właściwie Katarzyna Gwizdała, jest polską aktorką i modelką. W 1999 roku wyjechała do Francji. Była związana z aktorem Piotrem Adamczykiem, z którym rozstała się po roku od ślubu. Ma dwoje dzieci – córkę z pierwszego małżeństwa oraz synka, którego wzięła z domu dziecka.

Imię i nazwisko: Katarzyna Gwizdała
Rok urodzenia: 1980
Miejsce urodzenia: Białystok
Facebook: facebook.com/Kate-Rozz
Instagram: @katerozz

Kim jest Kate Rozz?

Kate Rozz urodziła się jako Katarzyna Gwizdała. Ukończyła liceum w 1999 roku, po czym wyjechała do Francji. Podczas pobytu na obczyźnie Katarzyna przez pięć lat była w związku małżeńskim z zamożnym francuskim biznesmenem, z którym ma córkę. O Kate wiadomo niewiele, ponieważ kobieta chroni swoją prywatność i nie afiszuje się w mediach swoim życiem prywatnym. Jest aktorką, a czasami zajmuje się również modelingiem.
Kate Rozz ukończyła kursy w nowojorskiej szkole aktorskiej John Strasberg Studios. Zagrała między innymi w niekomercyjnym filmie „Skin Territory”. Oprócz córki z pierwszego związku, Rozz ma adoptowanego synka. Wśród licznych pasji aktorki jest jazda konno i podróże. Kate Rozz często angażuje się w akcje charytatywne.

Związek Kate Rozz z Piotrem Adamczykiem

Związek Kate Rozz z aktorem Piotrem Adamczykiem sprawił, że aktorka stała się znana i rozpoznawana w świecie polskiego show biznesu. Wcześniej pojawiła się jedynie na festiwalu filmowym w Gdynie, podczas którego towarzyszyła przyjacielowi, znanemu projektantowi Maciejowi Zieniowi. Jako partnerka Piotra Adamczyka po raz pierwszy wystąpiła w 2011 roku na gali rozdania nagród „Feliks”. Podczas gali Rozz wzbudziła duże zainteresowanie mediów i wszyscy zaczęli się zastanawiać co ją łączy ze znanym aktorem.
Na początku 2012 roku para opowiedziała o swoim ślubie w wywiadzie dla magazynu kobiecego „Viva!”. Para była razem około roku, po czym potwierdzono doniesienia o rozstaniu. W wywiadzie, który przeprowadziła Kinga Rusin, Kate Rozz powiedziała, że nie będzie brać rozwodu, ponieważ Adamczyk i ona nie wzięli ślubu cywilnego. Rozstanie było spowodowane prawdopodobnie brakiem porozumienia w sprawie wspólnego życia i przeprowadzki Rozz oraz jej dzieci do Polski.

kate rozz

Więcej o:

kate rozz

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.