Kate Rozz zaręczyła się. Wybór padł na bogatego biznesmena. Pokazała pierścionek, a Doda nie kryła wrażenia. "Dobry głaz"

Kate Rozz pochwaliła się na swoim Instagramie ogromnym pierścionkiem zaręczynowym. Polskie gwiazdy nie szczędziły jej komplementów, a także pogratulowały modelce.

Kate Rozz, a właściwie Katarzyna Gwizdała, zaistniała w polskim show-biznesie dzięki związkowi z Piotrem Adamczykiem. Para rozstała się w 2013 roku, a kilka lat później modelka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, dlaczego nie udało im się stworzyć poważnej relacji. Rozz zniknęła z mediów i wielu obserwatorów jej życia zastanawiało się, co się z nią działo. Mówiła wtedy, że bardzo się zmieniła.

Potrzebowałam zrozumieć, co się dzieje w moim życiu. (...) Ponad rok byłam sama, podróżowałam, uprawiałam jogę, rzuciłam palenie, przeszłam na weganizm, wyciszyłam się. (...) Potrzebowałam czasu. I dystansu - wyznała w "Vivie!".

Jeśli wciąż zastanawiacie się, co u niej słychać, to mamy dla Was radosną wiadomość. Gwizdała bowiem ponownie się zaręczyła.

Zobacz wideo Jak żona Piotra Adamczyka reaguje na zainteresowanie mediów?

Kate Rozz zaręczona

Katarzyna od czterech lat spotyka się ze szwajcarskim biznesmenem, Danem Holzmannem. Na jej Instagramie od czasu do czasu pojawiają się ich wspólne zdjęcia, jednak widać, że modelka dba o prywatność swojego ukochanego.

Ostatnio Rozz pochwaliła się bardzo wyjątkowym zdjęciem. Nie dość, że pozuje na nim z Danem, to jeszcze widać ogromny pierścionek zaręczynowy. Para po kilku latach związku postanowiła zrobić kolejny krok.

I said „yes”. 29/02/2020 - napisała krótko.

W komentarzach od razu pojawiło się wiele gratulacji. Również polskie gwiazdy postanowiły skomentować m.in. sam pierścionek. Według wypowiedzi Jessiki Mercedes, Kate zaręczyła się... w swoje urodziny!

Wow! Dobry głaz. Gratulacje - napisała Doda.
Gratulacje - dodała Marina.
Whaaaat! Idealne urodziny! - skomentowała Jess.

Również gratulujemy i czekamy na zdjęcia w sukni ślubnej!

KB

Więcej o:
Komentarze (11)
Kate Rozz zaręczyła się! Wybór padł na bogatego biznesmena. Pokazała pierścionek, a Doda nie kryła wrażenia. "Dobry głaz"
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 5 razy 5

  nasze koło gospodyń wiejskich nie słyszało nigdy o Pani Gwizdał..chociaż kilka wsi dalej pamiętają taką rodzinę co pasała świnie w PGR...

 • adam3407

  Oceniono 7 razy 5

  Stały schemat:
  1) bolcowanko ze znaną osobistością
  2) rozstanie
  3) wywiady
  4) instagram
  5) złapanie bogatego frajera
  6) profit
  Koorwienie się to zawód stary jak świat, ale tak ukrytej formy jeszcze nie miał.

 • gapcio2010

  Oceniono 4 razy 4

  Kaśka Gwizdala gwizdala,gwizdala aż wygwizdala sobie bogatego. Po co był jej delikatny Piotr Adamczyk ? Gratulacje Panie Piotrze, ze sie Pan uwolnił od tego szajsu...

 • j-a-ga

  Oceniono 6 razy 4

  Nastepna dla której bogaty biznesmen to najlepsze co mogło ją w życiu spotkać.

 • elenem

  Oceniono 3 razy 3

  A gdyby nie latała z gołą dupą w koronkach... i gdyby zaręczyła się ze zwykłym mężczyzną pracującym ciężko albo w normalnym przeciętnym biurze... czy wtedy polskie pseudo gwiazdeczki też złożyłyby gratulacje? :))

 • salome123

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Gwizdała jest że "stajni" Fibaka. Naprawdę musicie promować takich ludzi?

 • angie39

  Oceniono 2 razy 2

  Ma twarz jak koń, a jej nos zdaje się nie mieć końca. Chuda szkapa , mało kobieca , wygląda jak wieszak na ubrania .

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 4 razy 2

  Pustostan w kółeczku wzajemnej fejzbukowej adoracji.

 • ganska

  Oceniono 1 raz 1

  bogaty biznesmen? jestem zaskoczona, Kate, co za niekonwencjonalny wybór :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX