Aneta Zając pokonała niezdrowy nałóg. Trzecią rocznicę świętuje na Instagramie. "Jestem sobie za to wdzięczna"

Aneta Zając postanowiła otworzyć się przed swoimi obserwatorami na Instagramie. Aktorka wyjawiła, że jeszcze trzy lata temu była osobą uzależnioną. Udało jej się jednak pokonać nałóg.

Aneta Zając jest aktorką znaną i lubianą z serialu "Pierwsza miłość". Jako matka bliźniaków na Instagramie świeci przykładem w kwestii zdrowego wychowania chłopców. Przypomnijmy tylko, że zawsze stawia na aktywne spędzanie wolnego czasu, dzięki czemu jakiś czas temu udało jej się sporo schudnąć. Na ferie zimowe aktorka zabrała synów w Alpy, gdzie oddawali się białemu szaleństwu. Wcześniej natomiast rodzina wybrała się na lodowisko. Ciężko nam może więc być uwierzyć, że aktorka, która kształtuje w dzieciach zdrowe nawyki, jeszcze kilka lat temu miała tak niezdrowy nałóg.

Po tych rolach mieli traumę. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Aneta Zając pokonała swój nałóg

Aneta Zając postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami osobistym wyznaniem i radosną rocznicą. Jak się bowiem okazuje, mijają już trzy lata, od kiedy aktorce udało się rzucić palenie.

Dziś mijają trzy lata od kiedy pożegnałam się z papierosami i jestem sobie za to wdzięczna. Miłego wieczoru Państwu życzę - napisała aktorka.
 

Obserwatorzy Anety Zając pogratulowali jej wytrwałości i zmiany na lepsze. Część z nich podzieliło się z aktorką także własnymi doświadczeniami w dziedzinie zmagań z nałogiem. Najwięksi fani Anety Zając wykorzystali też tę okazję, aby skomplementować jej urodę:

Jutro minie u mnie 7 lat bez papierosa. Brawo my.
Jeśli tak było to fakt, najlepsza zmiana. Gratulacje.
O matko, nie wyobrażam sobie Ciebie z papierosem.

My także dołączamy się do gratulacji fanów. Trzy lata bez papierosów to naprawdę duży sukces!

JP