Małgorzata Rozenek nie nazwie syna Edward. "To był tylko żarcik"

Małgorzata Rozenek już w czerwcu przywita na świecie trzeciego syna. Giełda imion wciąż trwa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w grudniu ubiegłego roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Od tamtej pory ciążowy brzuch prezenterki stał się jednym z bardziej grzejących tematów w polskim show-biznesie, a sama zainteresowana tylko podgrzewa atmosferę kolejnymi zwierzeniami, czy publikowanymi fotkami. Małgosia ma rodzić już w czerwcu, więc giełda potencjalnych imion dla małego Majdana ruszyła na dobre. 

Jak Małgorzata Rozenek nazwie syna?

Niedawno Małgorzata Rozenek w jednym z wywiadów przyznała, że jej faworytem, jeżeli chodzi o imię jest Edward. Warto przypomnieć, że tak samo ma na imię jej szef, dyrektor programowy TVN- Edward Miszczak

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda- mówiła wówczas Małgosia na w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak donosi magazyn "Show" sam przyszły tata przyznał, że Edward był jedynie niewinnym żartem. Jakie imię Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nadadzą swojemu dziecku? Obstawiamy, że tą informacją podzielą się z nami dopiero tuż po porodzie. Czas po narodzeniu dziecka, cała rodzina Małgosi chce spędzić razem, z dala od Warszawy. 

Chcę te pierwsze kilka miesięcy poświęcić tylko jemu. Całkiem się usuwam. Chcę, żebyśmy my, nasze dzieci, nasze psy byli razem i tak odnaleźli się w tym czasie, poznali się z małym- dodała Małgosia w rozmowie z Plotkiem.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek dotrzyma słowa?

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.