Małgorzata Rozenek nie nazwie syna Edward. "To był tylko żarcik"

Małgorzata Rozenek już w czerwcu przywita na świecie trzeciego syna. Giełda imion wciąż trwa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w grudniu ubiegłego roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Od tamtej pory ciążowy brzuch prezenterki stał się jednym z bardziej grzejących tematów w polskim show-biznesie, a sama zainteresowana tylko podgrzewa atmosferę kolejnymi zwierzeniami, czy publikowanymi fotkami. Małgosia ma rodzić już w czerwcu, więc giełda potencjalnych imion dla małego Majdana ruszyła na dobre. 

Jak Małgorzata Rozenek nazwie syna?

Niedawno Małgorzata Rozenek w jednym z wywiadów przyznała, że jej faworytem, jeżeli chodzi o imię jest Edward. Warto przypomnieć, że tak samo ma na imię jej szef, dyrektor programowy TVN- Edward Miszczak. 

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda- mówiła wówczas Małgosia na w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak donosi magazyn "Show" sam przyszły tata przyznał, że Edward był jedynie niewinnym żartem. Jakie imię Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nadadzą swojemu dziecku? Obstawiamy, że tą informacją podzielą się z nami dopiero tuż po porodzie. Czas po narodzeniu dziecka, cała rodzina Małgosi chce spędzić razem, z dala od Warszawy. 

Chcę te pierwsze kilka miesięcy poświęcić tylko jemu. Całkiem się usuwam. Chcę, żebyśmy my, nasze dzieci, nasze psy byli razem i tak odnaleźli się w tym czasie, poznali się z małym- dodała Małgosia w rozmowie z Plotkiem.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek dotrzyma słowa?

RG

Więcej o:
Komentarze (15)
Małgorzata Rozenek nie nazwie syna Edward. "To był tylko żarcik"
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 3

  Po porodzie udzieli szczerego wzruszającego wywiadu że chciała dać synowi na imię Edward ale po ilości hejtu, który spadł na nią musieli zmienić zdanie.

 • gapcio2010

  Oceniono 2 razy 2

  Dzidzia piernik, ośmiesza się na kazdym kroku. Niech już rodzi i wyjeżdża. Może będzie trochę spokoju....

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  nasze koło gospodyń wiejskich spod Morąga jest zbulwersowane bo już zamówiło u rzeźbiarza napis Edward na cokole... pod pomnik który budujemy dla uczczenia następcy tronu królowej pustactwa i wiochy..

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko powiedz nam kobieto!!!! co nas to wszystko obchodzi.Też jestem w ciąży ale nigdy by mi do głowy nie przyszło ogłaszać takie rzeczy w prasie.Ile ty już zdjęć posłałaś? oż to już pamiętnik napisałaś o sobie.Ale kogo to obchodzi,mamy swoje życie prywatne i tylko rodzina powinna o takich rzeczach wiedzieć.Robisz z siebie osobę niczym "Królowa Polska " a jesteś zwykłą celebrytką i panią ,która pokazuje jak sprzątać. Już ze względu na dorastających synów zwolnij ,bo na pewno dzieci nie czują się z tym dobrze.

 • karinawojtek

  Oceniono 1 raz 1

  Oj Edward Miszcz niewątpliwie miał tam duży wkład... Każdy w stacji to wie.

 • sally30

  Oceniono 1 raz 1

  A kogo to interesuje i jakie ma znaczenie imię dziecka rodzynek?

 • nerrroli

  0

  Nie wiem czy tylko.mi się wydaje czy Wy też odnoście takie wrażenie ,że Majdan kiedy był z Dodą nie zachowywał się jak infantylny burak ????Coś ta dzidzia piernik ośmieszyła jego wizerunek dorosłego faceta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX