Małgorzata Rozenek zdradziła imię dla dziecka! Jest tradycyjne i szlachetne

Małgorzata Rozenek podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN wyjawiła imię swojego trzeciego synka. Nie jest często spotykane.

Małgorzata Rozenek-Majdan oczekuje obecnie przyjścia na świat swojego synka. To trzecie dziecko Perfekcyjnej Pani Domu, natomiast pierwsze z Radosławem Majdanem. Para bardzo długo musiała czekać na to, by Małgosi udało się zajść w ciążę. Na szczęście w końcu zabieg in vitro się powiódł i teraz małżonkowie mogą przygotowywać się na nadchodzącą radość.

Rosie Huntington Whiteley urodziła dziecko i od razu poinformowała o tym na Instagramie. Nie ona jedna! Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek zdradziła imię synka

Małgorzata Rozenek pojawiła się na wiosennej ramówce TVN-u. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła, iż zaraz po urodzeniu dziecka wylatuje z kraju. Przyznała też, że w ciąży jest strasznym łakomczuchem. Natomiast w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post prezenterka wyjawiła imię swojego trzeciego synka:

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda – powiedziała.

Musimy przyznać, że staroangielski "Edward" robi duże wrażenie. Idealnie pasuje również do Stanisława i Tadeusza - imion, które noszą synowie Małgosi Rozenek ze związku z Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata Rozenek w ciąży zachwyca stylizacjami

Prezentacja wiosennej ramówki TVN nie była jedyną okazją, podczas której Małgorzata Rozenek zachwyciła swoją ciążową stylizacją. Przypomnijmy tylko, że żona Radosława Majdana błyszczała ostatnio również na gali tygodnika Piłka Nożna. Jej codzienne stylizacje także należą do bardzo udanych.

JP

Więcej o:
Komentarze (21)
Małgorzata Rozenek zdradziła imię dla dziecka! Jest tradycyjne i szlachetne
Zaloguj się
 • amanda16

  Oceniono 9 razy 9

  I przypadkiem tak się nazywa własnie dyrektor programowy TVN ;) No przypadek

 • yokashin

  Oceniono 9 razy 7

  Ed Majdan pewnie bedzie tak samo "angielsko wytworny" jak zaczeska tatusia, ktory bardzo sie stara byc wytworny noszac dwurzedowe marynareczki itp, ale niestety klasy nie kupisz za zadne (nowobogackie i kiczowate) pieniadze.

 • sally30

  Oceniono 4 razy 4

  Chce sie podlizać wiadomo komu, czyzby wyczuwała aut. Pewnie jeszcze zostanie ojcem chrzestnym pan dyrektor.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 3 razy 3

  Buraczanej celebrytce wyzierającej z każdego sedesu nie pomoże i "szlachetne" imię dziecka.
  Rzygać się chce od tych rozenków i ich problemów.

 • led47

  Oceniono 2 razy 2

  Ile Rozenek z majdanem płlaca wam za reklame?

 • saves

  Oceniono 2 razy 2

  Brajanusz. Połączenie tradycji i nowoczesności. Choć staropolski Grzmiwał czy Mścichuj też są fajne.

 • elenem

  Oceniono 6 razy 2

  Edward. Ładne mocne męskie imię, pasuje do silnego mężczyzny.

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Eh.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX