Małgorzata Rozenek będzie miała nowy program! Pokaże kobietom, jak wrócić do formy po ciąży [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek była obecna na ramówce TVN-u. Zdradziła nam, że już planuje, co zrobi po ciąży. Będzie się działo.

Małgorzata Rozenek brylowała we wtorek na konferencji wiosennej ramówki TVN-u. Gwiazda chętnie udzielała wywiadów. Porozmawiała również z reporterem Plotka i wyznała m.in., że tuż po urodzeniu dziecka planuje wylecieć z kraju. Okazuje się, że ciąża to nie koniec zmian w jej życiu. Rozenek poprowadzi nowy program. O czym będzie?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o jedzeniu w ciąży:

Małgorzata Rozenek pokaże Polkom, jak wrócić do formy po ciąży

Gwiazda TVN-u już niedługo wejdzie na plan 5. edycji "Projekt Lady". Ma zamiar pracować do samego końca ciąży. Podczas ramówki TVN-u opowiedziała nam, że ma wielki apetyt. Teraz nie odmawia sobie niczego, na co ma ochotę, ale po rozwiązaniu będzie musiała to zmienić.

Ja mam przygotowany już plan powrotu do formy. Mam ułożone plany z dietetykiem, z moją trenerką i powiem więcej. Zrobię z tego program.

Nasz reporter dopytał, czy będzie to produkcja dla TVN-u, czy stricte internetowa. 

Rozmawiamy o tym, ale uważam, że trzeba pokazać, jak wygląda powrót kobiet po ciąży do siebie i jakiego to wymaga przystawienia, czasu. W mediach lansuje się teraz taki profil kobiety w ciąży, która przestaje być w ciąży i dwa tygodnie później wcale nie widać, że w niej była. Otóż ja nie będę takim przypadkiem.

Małgorzata doskonale pamięta, jak czuła się po urodzeniu dwóch synów. 

Pamiętam swoje poprzednie ciąże. Powrót do jakiegokolwiek stanu, bo to nie dotyczy tylko wyglądu, ale i myślenia w głowie psychicznego, trwał sześć miesięcy. Ja chcę zrobić program o tym, jak to wygląda, jak wstajesz rano i marzysz o słodkiej bułeczce, ale jej sobie odmawiasz. Jakie są mity dotyczące diety mam karmiących. Ponadto niedługo wychodzi moja nowa książka o ciąży, bo ta wiedza zmieniła się diametralnie odkąd ostatni raz byłam w niej byłam.

Szczerze? Chętnie obejrzelibyśmy taki materiał. A Wy?

CW