"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian maja dziecko, a Marcin zajmuje się organizacją ślubów. Zobaczcie, co słychać u uczestników pierwszej edycji show

Kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ruszyła już w miniony piątek, 28 lutego. Uczestnicy liczą na to, że eksperci dobiorą im odpowiedniego kandydata na męża bądź żonę. Pragną poznać osobę, z którą będą dzielić resztę życia i wierzą, że uda im się to tak, jak w przypadku Anity i Adriana, których miłość narodziła się właśnie w tym programie. Co aktualnie dzieje się u uczestników poprzednich edycji? Sprawdźcie sami!
'Ślub od pierwszego wejrzenia' druga edycja 'Ślub od pierwszego wejrzenia' druga edycja Screen 'Ślub od pierwszego wejrzenia'

Druga edycja "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Druga edycja 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' właśnie ruszyła. Ten sezon formatu prawdopodobnie będzie miał większą oglądalność niż poprzedni. Skąd to wiemy? Bo już po pierwszym odcinku posypały się pozytywne opnie widzów. 

Bomba... Ostatnia para zrobiła na mnie duże wrażenie.
Fajni, nieprzekombinowani ludzie. Myślę, że udało im się sparować.
Fajni kandydaci, wyglądają na dojrzałych i ustatkowanych. Na pierwszy rzut oka lepiej dobrani niż w poprzedniej edycji - czytamy na oficjalnym fanpage'u programu. 

A jak radzą sobie uczestnicy poprzedniej edycji show. Zobaczcie sami. 

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak Instagram/ @anitaczylija

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak

Anita i Adrian są idealnym przykładem na to, że miłość nie zna granic, a prawdziwe uczucie może pojawić się nawet w programie telewizyjnym. Zostali dopasowani przez ekspertów i psychologów na podstawie wypełnionych wcześniej ankiet. Jak widać, szczęście wciąż im dopisuje, a niedawno świętowali chrzciny ich synka Jerzyka. Stworzyli godną pozazdroszczenia relację i cieszą się każdą wspólną chwilą. 


Instagram @anitaczylija

Krzysztof Zrobek z partnerką Krzysztof Zrobek z partnerką Instagram/ @kristoffer_zrobek

Krzysztof Zrobek z partnerką

Ta para również poznała się w programie 'Ślub od pierwszego wejrzenia', ale ich relacja była dość burzliwa. Przyzwyczaili swoich fanów do ciągłych zmian, rozstań i powrotów. Miejmy nadzieję, że tym razem uda im się utrzymać żar miłości. 

Ania Wróbel Ania Wróbel Instagram/ @aniawrobel

Ania Wróbel

To wspaniały czas dla Ani Wróbel! Choć nie znalazła miłości w telewizji, dzięki programowi poznała wielu przyjaciół, na których do dzisiaj może liczyć. Wciąż jest w stałym kontakcie z Anitą i Adrianem. Dekoratorka ciast prawdziwy sukces odniosła po emisji 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Rozwinęła biznes cukierniczy, zdobywa nagrody i chwali się w mediach społecznościowych nowym partnerem. 

Marcin Wichrowski Marcin Wichrowski Instagram/ @marcin.wichrowski

Marcin Wichrowski

Marcin Wichrowski również nie może narzekać na los. Mężczyzna szczególną uwagę poświęca swojej pasji, która jest jednocześnie jego pracą. Bierze udział we florystycznych targach, a tematyka ślubów nadal nie jest mu obca. W końcu jest konsultantem i pomaga przyszłym małżonkom w organizacji tak ważnego dla nich dnia.

Agata ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Agata ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @__xrebel_

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agata co prawda rozstała się z programowym mężem, ale także nie narzeka na nudę w swoim życiu. Ostatnio dołączyła do grona 25-latków i hucznie świętowała razem z przyjaciółmi, zajadając się smacznie wyglądającym tortem.