Rodzinna niedziela u Lewandowskich. Klara z rana chowała się w szafie, a później wyszła z rodzicami i babciami na hulajnogę

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzili niedzielę w rodzinnym granie. Rano była zabawa w chowanego z Klarą, a później spacer po parku.

Anna Lewandowska już niedługo przywita na świecie swój drugie dziecko. I choć trenerka przyznała, że podobnie jak w pierwszej ciąży, nie zamierza siedzieć bezczynnie, tym razem nieco więcej czasu poświęca na spędzanie go z rodziną. Jej podejście zmieniła córka, która uwielbia spacery z rodzicami. Takowy miała zapewniony chociażby w niedzielę, kiedy to towarzyszyły jej też babcie.

Zobacz wideo Klara Lewandowska na obozie Anny

Rodzinna niedziela Lewandowskich

Anna z samego rana opublikowała nagranie, jak Klara bawi się w chowanego i ukrywa się w szafie między ubraniami. Dziewczynka szybko jednak dała się znaleźć i z chęcią wyszła na spacer. Dumna mama nagrała 2,5-latkę jak ta, śmiga w parku na hulajnodze. Obie spędziły niedzielę w iście rodzinnym gronie. Była z nimi mama i babcia Anny. Ponadto dołączył do nich Robert, który aktualnie przebywa na zwolnieniu, po kontuzji, jakiej nabawił się podczas ostatniego meczu. 

Wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie Anna. Nie zabrakło romantycznego zdjęcia z mężem. 

 

Fani ochoczo komplementowali małżeństwo. Naszą uwagę zwrócił komentarz jednej z pań, która stwierdziła, że Anna i Robert są do siebie podobni. 

Ale podobni do siebie jesteście! Takie pary są podobno bardzo do siebie dopasowane - edukowała internautka.

Jej zdanie poparło kilka innych pań i sama "Lewa". 

Tak mówią - napisała.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na więcej nagrań i zdjęć rodziny Lewandowskich. Przypomnijmy, Anna jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży i swoje drugie dziecko przywita na świecie prawdopodobnie w maju. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.