Rodzinna niedziela u Lewandowskich. Klara z rana chowała się w szafie, a później wyszła z rodzicami i babciami na hulajnogę

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzili niedzielę w rodzinnym granie. Rano była zabawa w chowanego z Klarą, a później spacer po parku.

Anna Lewandowska już niedługo przywita na świecie swój drugie dziecko. I choć trenerka przyznała, że podobnie jak w pierwszej ciąży, nie zamierza siedzieć bezczynnie, tym razem nieco więcej czasu poświęca na spędzanie go z rodziną. Jej podejście zmieniła córka, która uwielbia spacery z rodzicami. Takowy miała zapewniony chociażby w niedzielę, kiedy to towarzyszyły jej też babcie.

Zobacz wideo Klara Lewandowska na obozie Anny

Rodzinna niedziela Lewandowskich

Anna z samego rana opublikowała nagranie, jak Klara bawi się w chowanego i ukrywa się w szafie między ubraniami. Dziewczynka szybko jednak dała się znaleźć i z chęcią wyszła na spacer. Dumna mama nagrała 2,5-latkę jak ta, śmiga w parku na hulajnodze. Obie spędziły niedzielę w iście rodzinnym gronie. Była z nimi mama i babcia Anny. Ponadto dołączył do nich Robert, który aktualnie przebywa na zwolnieniu, po kontuzji, jakiej nabawił się podczas ostatniego meczu. 

Wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie Anna. Nie zabrakło romantycznego zdjęcia z mężem. 

Fani ochoczo komplementowali małżeństwo. Naszą uwagę zwrócił komentarz jednej z pań, która stwierdziła, że Anna i Robert są do siebie podobni. 

Ale podobni do siebie jesteście! Takie pary są podobno bardzo do siebie dopasowane - edukowała internautka.

Jej zdanie poparło kilka innych pań i sama "Lewa". 

Tak mówią - napisała.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na więcej nagrań i zdjęć rodziny Lewandowskich. Przypomnijmy, Anna jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży i swoje drugie dziecko przywita na świecie prawdopodobnie w maju. 

CW

Więcej o:
Komentarze (29)
Rodzinna niedziela u Lewandowskich. Klara z rana chowała się w szafie, a później wyszła z rodzicami i babciami na hulajnogę
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 9 razy 7

  "Rodzinna niedziela u Lewandowskich. Klara z rana chowała się w szafie, a później wyszła z rodzicami i babciami na hulajnogę"

  szambo..., Agoro, co przez te 30 lat wolnosci poszlo nie tak?

 • mar018

  Oceniono 6 razy 6

  Klara wyszła z szafy

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 5 razy 5

  Biorąc pod uwagę, że drużyna gra bez niego dużo lepiej, to nie sądzę, że to beztroska niedziela. Być może już zostanie na ławce.

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo ciekawy artykuł, daje pełną skalę porównania pomiędzy niedzielą Lewandowski a u zwyczajnych Nowaków czy Kowalskich. Jako zwyczajny Kowalski hulajnogi nie kupiłem swojej córce w wieku Klary ponieważ jeszcze jeździła w wózku, chciałbym doradzić Robertowi aby kupił Klarze quada abym mogła jechać na Karuzela na Bielanach a teściowej 50 zł na tacę i do kościoła hahaha

 • dank-a11

  Oceniono 3 razy 3

  Ta szafa to jest miejsce dla nich wszystkich.IDEALNE!!!!

 • idzi8888

  Oceniono 3 razy 3

  Stolec był?

 • Ron Roy

  Oceniono 3 razy 3

  Ann, Robi, Clara i niewiadoma... Scenariusz na moviepolo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX