Katarzyna Cichopek na tle oceanu. Odważnie wyeksponowała dekolt w jedwabnym topie. Fani zgodni: Petarda

Katarzyna Cichopek przebywa obecnie na Gran Canarii. Od kilku dni zasypuje Instagram zdjęciami z wyjazdu. Jedno przypadło fanom do gustu szczególnie.

Katarzyna Cichopek ma za sobą ciężkie tygodnie w pracy. Wątek granej przez nią Kingi w "M jak Miłość" został niezwykle rozbudowany. Przypomnijmy, scenarzyści wymyślili sobie, że Zduńska stanie się obiektem zainteresowania brata jej męża, Pawła (Rafał Mroczek). Kiedy więc aktorka spojrzała w kalendarz i zobaczyła, że ma sporo wolnego, spakowała walizki i razem z rodziną wyleciała na Gran Canarię. Do jednego ze zdjęć zapozowała na tle Oceanu Atlantyckiego i... Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Czy Katarzyna Cichopek wystąpi w mistrzowskiej edycji

Katarzyna Cichopek bez stanika na wakacjach

Od kilku dobrych dni aktorka i jej mąż, Marcin Hakiel, raczą fanów pięknymi widokami z rajskiej wyspy. Ostatnio pisaliśmy o rodzinnej fotografii, na której widać aktorkę, tancerza i dwójkę ich dzieci, 11-letniego Adama i 7-letnią Helenę. Tym razem naszą oraz internautów uwagę skupiło zdjęcie, do którego Cichopek zapozowała sama.

 

Gwiazda "M jak miłość" stoi w butach za prawie dwa tysiące złotych od Alexandra McQueena na skałach. W tle błękitny ocean, a fani i tak patrzą na dekolt Katarzyny. Aktorka miała na sobie jedynie top na ramiączkach. 

Wow! W końcu coś odważniejszego.
Piękna jak zawsze.
Kasia, to Twoje najlepsze zdjęcie. Naturalna Ty.
Wyglądasz coraz piękniej.
Petarda! Całuski Kasiu.

Trzeba przyznać, że choć nie jest to najodważniejsze zdjęcie gwiazdy, faktycznie nie można przejść obok niego obojętnie. Cichopek wręcz promienieje, a czy brak stanika powinien kogoś jeszcze dziwić? Raczej nie. Panie potrafią przecież przychodzić bez górnej części bielizny na ścianki.

CW