Julia Wieniawa: Moja twarz zrobiła mi psikusa. I mam coś dziwnego. Pokazała internautom, co wyskoczyło jej nad okiem

Julia Wieniawa ma przed sobą bardzo pracowity tydzień. Jednak na jej twarzy pojawiła się czerwona krosta. Gwiazda poprosiła o pomoc.

Julia Wieniawa rozpoczyna właśnie swoją przygodę w najpopularniejszym show telewizyjnym w naszym kraju, "Tańcu z gwiazdami". Już w piątek, 6 marca, wystąpi na parkiecie u boku Stefano Terrazzino. Zanim jednak po raz kolejny da popis swoich tanecznych umiejętności, ma zaplanowane dwa branżowe wyjścia: premierę filmu, "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i ramówkę Polsatu. Gwiazda wkurzyła się więc, kiedy w sobotę wieczorem na jej twarzy pojawiła się wielka czerwona krosta. Julia wszystko zrelacjonawała w sieci. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Julia Wieniawa żali się fanom

Śpiewająca aktorka opublikowała w sobotę wieczorem kilka nagrań, na których rozpaczała, że "twarz zrobiła jej psikusa".

Jak wspaniale... W tym tygodniu mam ramówkę, premierę filmu i pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami", ale moja twarz stwierdziła, że zrobi mi psikusa. I mam coś dziwnego. Spuchło mi oko, mam czerwoną powiekę, boli mnie to w opór. I nie wiem, jak się tego pozbyć. Pomóżcie - apelowała.

Wieniawa mogła liczyć na 1,5 milionów fanów, bo "w sekundę" dostała mnóstwo rad. 

Kochani, jesteście wspaniali. W sekundę dostałam sto pięćdziesiąt tysięcy wiadomości, co z tym zrobić. Wypiłam wapno, przemyłam tonikiem i nałożyłam maść cynkową. (...) Mam nadzieję, że to pomoże.

Niestety, nie wiemy jeszcze, czy wszystko wróciło do normy, ponieważ Julia wrzuciła w niedzielę rano zdjęcie w okularach. Nawet jeśli zaczerwienienie nie zniknie, sztab jej profesjonalnych makijażystek z pewnością zatuszuje niedoskonałości, a o gwieździe będą rozpisywać się wszystkie serwisy plotkarskie w kraju. 

CW