-
"Singielka" zniknęła z anteny. Kolejne odcinki w sieci. Nie dla wszystkich. Fani wściekli: Oszuści! Jest komentarz
"Singielka" przestała być emitowana w telewizji TVN, co wcale nie oznacza końca przygód serialowej Elki. Producenci serialu przygotowali bowiem dla widzów niespodziankę. Niestety nie wszystkim się ona spodobała.
-
Doktor Gojdź do Luxurii: Trzeba spojrzeć na siebie krytycznie. A dalej: Nie wiem, kim ta pani jest
Doktor Gojdź skrytykował powiększone usta Luxurii Astaroth, porównując je do... odbytu pawiana. Później tłumaczył się, że nie wiedział, czyje to usta i, że chciał zwrócić uwagę na skutki nieudanych zabiegów. Celebrytka i tak poczuła się dotknięta....
-
Gwiazda "Na Wspólnej" jest w ciąży?! Obcisła sukienka nie pozostawia wielu wątpliwości
Anna Kerth na pokaz Roberta Kupisza wybrała bardzo obcisłą sukienkę, która wyeksponowała wyraźne zaokrąglenie jej sylwetki.
-
Fani krytykowali wybór aktorki do filmu o Spears. Wyciekły zdjęcia z planu. Jest GORZEJ. "Dlaczego jej to robią?!
Telewizja Lifetime produkuje film o życiu Britney Spars. Obsadzenie w roli głównej aktorki, która nie jest ani trochę podobna do gwiazdy rozwścieczyło fanów. Ich reakcje po opublikowaniu pierwszych zdjęć z planu są nie mniej emocjonalne.
-
Patryk Grudowicz na swoim PIERWSZYM pokazie po "Top Model". Jak mu poszło? Spodziewaliśmy się tego
Patryk Grudowicz wziął udział we wczorajszym pokazie Roberta Kupisza. Na wybiegu spisał się rewelacyjnie!
-
Nie żyje przyjaciółka Anny Lewandowskiej. O pomoc dla niej trenerka prosiła internautów
Anna Lewandowska w ostatnich miesiącach była bardzo zaangażowana w zbiórkę pieniędzy na leczenie Beaty Maciejewskiej-Wefle. Polski Związek Karate Tradycyjnego właśnie poinformował o śmierci karateczki.
-
Na pokazie Kupisza dress codem miała być "CEBULA". Jak poradziły sobie z tym gwiazdy? Większość wolała pokazać coś innego
Na pokazach często obowiązują określone dress cody. Robert Kupisz w zaproszeniach zaznaczył, że prosi o strój w stylu... cebula. Co projektant miał na myśli? Interpretację pozostawił zaproszonym i oczywiście gwiazdom. Te jednak wolały pokazać, to,...
-
Marcelina Zawadzka w odważnej kreacji. Inna polska gwiazda założyła IDENTYCZNĄ, a wyglądała zupełnie inaczej. Która lepiej?
Marcelina Zawadzka na pokazie Roberta Kupisza zaszalała z kreacją. Wcześniej w identycznej sukience pojawiła się Magda Mołek. Która wypadła lepiej?
-
Kanye West wyszedł ze szpitala. "Jest szczęśliwy, że wrócił do domu". A tam czekało na niego... Słodkie!
Kanye West po przejściu załamania nerwowego trafił na oddział psychiatryczny w szpitalu w Los Angeles, gdzie przebywał ponad tydzień. Media donoszą, że raper został wypisany i w towarzystwie żony wrócił do domu.
-
Joanna Krupa znów dała czadu. Dekolt z podwójnym "side boobem". A niżej... Rozporek był za duży i ODSŁONIŁ WSZYSTKO
Joanna Krupa nie przestanie zaskakiwać swoimi kreacjami. Luźna i bardzo powycinana suknia odsłoniła bardzo dużo, a miejscami nawet ZA dużo jej pięknego ciała.
-
Paweł Małaszyński wystąpi w nowym serialu TVN "Belle Epoque"
Ula Chincz była na planie nowego serialu TVN Belle Epoque , w którym główną rolę gra Paweł Małaszyński. Rozmawiali o pracy na planie historycznego serialu. Więcej w sobotę w "Dzień Dobry TVN".
-
Jennifer Aniston w emocjonalnym wywiadzie: Byłam dręczona i zaszczuta. Dalej mocny apel do kobiet. Zgadzacie się?
Jennifer Aniston po raz pierwszy w wywiadzie na żywo odniosła się do swojego emocjonalnego eseju dla "The Huffington Post".
-
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski rozstali się pół roku temu. Teraz spotkali się na pokazie. Reakcja? Zdjęcia mówią sporo. Nasz informator WIĘCEJ
Maja Sablewska pojawiła się na pokazie Roberta Kupisza. Celebrytka miała tam okazję spotkać swojego byłego narzeczonego.
-
Michał Żurawski był krytykowany za seksistowskie żarty w "Azja Express". Pytamy jego żonę
Część fanów programu "Azja Express" poczuła się urażona żartami Michała Żurawskiego, który w odcinku finałowym stwierdził, że kobiet nie można pytać o drogę i że nadaję się one tylko do rodzenia dzieci i siedzenia w kuchni. Aktor tłumaczył potem, ...
-
Maffashion debiutuje na ściance z nową fryzurą. Fani byli zachwyceni, ale nie każdemu może się spodobać
Maffashion nie mogło zabraknąć na czwartkowym pokazie Roberta Kupisza. Blogerka pierwszy raz publicznie zaprezentowała się w nowej fryzurze.
-
Mila Kunis i Ashton Kutcher znów zostali rodzicami. Znamy płeć!
Mila Kunis i Ashton Kutcher po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka urodziła syna!
-
Natalia Siwiec odsłoniła brzuch i wciąż wyglądała z klasą. Jak to możliwe? Spójrzcie tylko na TE spodnie
Natalia Siwiec na czwartkowym pokazie Roberta Kupisza wyglądała bardzo modnie i elegancko. Goły brzuch dodał pazura całej stylizacji.
-
W fatalnych warunkach wychowywali 2-letnią wnuczkę. Z pomocą przyszła ekipa Katarzyny Dowbor. Największa metamorfoza tego sezonu!
Ostatni w tym sezonie odcinek programu "Nasz nowy dom" był wyjątkowy. Ekipa z Katarzyną Dowbor na czele tym razem postanowiła pomóc małżeństwu państwa Nowaków, którzy wychowują 2-letnią wnuczkę. Ich dom, choć nie brakowało w nim miłości, nie nadaw...
-
"Kuchenne Rewolucje". Właścicielka restauracji chciała przechytrzyć Gessler. Szybko wyczuła podstęp. "To jest przedstawienie, a nie gotowanie"
W tym odcinku "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler miała utrudnione zadanie, bowiem ekipa restauracji "Cykada" sprytnie zatuszowała wszelkie niedociągnięcia.
-
Tak Kayah wyglądała w czerwcu. Teraz? NAPRAWDĘ się zmieniła. I chyba nie chodzi tu jedynie o makijaż
Kayah została zaproszona w miniony weekend na finał programu ?The Voice of Poland", na którym wystąpiła u boku jednej z uczestniczek. Wraz z Weroniką Curyło wykonała w imponującym stylu przebój "Tonight", ale i tak uwagę od tego, co działo się na...
-
Wraca serial "Daleko od noszy". Czy ktoś zastąpi Annę Przybylską? Jest nowa aktorka w obsadzie
"Daleko od noszy". Pamiętacie ten serial? Do ekipy dołączyła nowa aktorka.
-
Iza Miko o "Azja Express": myślałam, że odpadniemy w pierwszym odcinku. Potem o diecie. Nie zgadniecie, co musiała jeść
Iza Miko w jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak ciężkim wyzwaniem był dla niej wyścig w "Azji Express". Wszystko ze względu na zdrowie i... dietę.
-
Doktor Gojdź porównał usta Luxurii do odbytu pawiana. Teraz przeprasza. OSTRA odpowiedź celebrytki
Luxuria Astaroth odpowiedziała doktorowi Gojdziowi na wpis, w którym ten porównał jej usta do odbytu pawiana.
-
Marina i Wojtek Szczęsny o swoim NIEluksusowym życiu. "We Włoszech mieszkamy w małym budynku". Dowodów więcej. "Dotąd nie kupiłem Marinie..."
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w pierwszym wspólnym wywiadzie dla magazynu "VIVA!" opowiedzieli o swojej miłości. Odnieśli się w nim też do panującego o nich przekonania, że wiodą pełne luksusów życie.
-
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat zostaną rodzicami? Wpis na Instagramie daje do myślenia. "Mamy dla was bardzo poważne zadanie"
Grzegorz Krychowiak zaskoczył swoich fanów tajemniczym postem, w którym niektórzy doszukują się zapowiedzi, że już niedługo piłkarz zostanie ojcem. Czy tak jest?
-
Michał Żurawski i Ludwik Borkowski ZŁAMALI REGULAMIN? Fani: To oszustwo! Wygrały dziewczyny! Chodzi o TEN moment
Fani programu "Azja Express" kwestionują zwycięstwo Michała Żurawskiego i Ludwika Borkowskiego. Powód? Chodzi o zadanie z policjantami.
-
Książę Harry spotkał się z Rihanną. Musicie zobaczyć jego reakcję! "Szybko się zaprzyjaźnili"
Książę Harry i Rihanna najwyraźniej polubili się. Zdjęcia pokazują, że czuli się dobrze w swoim towarzystwie.
-
Wojciech Szczęsny o Marinie: Oswoiłem dzikie zwierzątko. Ona jeszcze dziwniej: Faceci zazwyczaj myśleli...
Wojtek Szczęsny i Marina udzielili obszernego wywiadu magazynowi "VIVA!", w którym opowiedzieli o początkach swojej miłości. Wybraliśmy najciekawsze fragmenty.
-
Miesiąc temu rozstanie, teraz - spotkanie na oczach tłumu. Reakcje? Jego typowo męska, ale jej... "Czy wasze serca też krwawią?"
Bella Hadid i The Weeknd byli zbyt zapracowani, żeby dbać o swój związek. Rozstali się, ale uczucie zostało. Skąd wiemy? Zdjęcia z ich spotkania na wybiegu Victoria's Secret mówią same za siebie.
-
Kontrowersyjna moda gwiazd: "szpitalne selfie". Ona zrobiła sobie zdjęcie podczas... aż trudno uwierzyć. Inni? [FOTO]
Anna Popek w samej koszuli na szpitalnym łóżku, Marina Łuczenko na fotelu zabiegowym, Michał Żebrowski z opatrunkiem na brzuchu po operacji wyrostka robaczkowego. Gwiazdy chętnie chwalą się "szpitalnymi selfie". Przesadzają?
-
Irina Shayk debiutuje na wybiegu Victoria's Secret, a media huczą od plotek: Jest w ciąży! Dowód? Spójrzcie na jej stroje
Irina Shayk na swoim pierwszym pokazie Victoria's Secret miała dość nieoczekiwane stylizacje, gdyż wszystkie zakrywały jej brzuch. Zagraniczne media są pewne: modelka jest w ciąży.
-
Szulim pokazuje "afterparty w Bangkoku". Świetne! Komentuje Stanek: Niech Ci opowiedzą, jakie było... Intrygujące!
"Azja Express". Uczestnicy po finale zrobili sobie imprezę. Agnieszka Szulim pokazała zdjęcie.
-
"Rolnik szuka żony". Grzegorz i Ania na kolejnym wideo! Są ciążowe krągłości i... Przez chwilę robi się poważnie
"Rolnik szuka żony". Grzegorz pokazał na Youtubie film, na którym rozmawia ze swoją ciężarną żoną o sprawach gospodarskich.
-
Agnieszka Woźniak-Starak wie, jak nosić cekiny. To mogło skończyć się wpadką, tymczasem NIKT nie wyglądał lepiej
Agnieszka Woźniak-Starak na imprezie w warszawskim Salonie Moliera 2 wśród wielu zgromadzonych gwiazd świeciła najbardziej.
-
Co wiemy o Michale Żurawskim? Sławny brat, troje dzieci i ONA. "Od razu było wiadomo, że niezwykła siła ciągnie nas do siebie"
Z "Azja Express" - jak sam mówi - dostał propozycję niespodziewanie. Choć miał być "zapchaj dziurą" wygrał show, a w dodatku coś więcej - ogromną sympatię widzów.
-
Victoria's Secret 2016. Gigi o włos od MEGA wpadki, a Kendall? Tak skąpych majtek nie widzieliście! "Tego nawet nie można nazwać bielizną"
Pokaz Victoria's Secret za nami. Grand Palais w Paryżu znów zamienił się w wybieg dla najlepszych modelek z całego świata. Jak zawsze nie obyło się bez nieprzyzwoicie seksownych strojów, pięknych kobiet i spektakularnego show. Wśród nich nie mogło...
-
Małgorzata Rozenek w stylizacji za 30 tys. złotych. Niestety, piękny był tylko płaszcz. Gdy go zdjęła... Takiej wpadki nie zaliczyła DAWNO
Małgorzata Rozenek postawiła na bardzo kosztowną stylizację, ale efekt nas nie powalił.
-
Michał Żurawski przesadził w "Azja Express" z żartami o kobietach? Fani zbulwersowani: Dno dna! Aktor komentuje: To pozbawione kontekstu
Po finałowym odcinku "Azja Express" wielu widzów poczuło się urażonych komentarzami Michała Żurawskiego o kobietach. Czy żarty aktora przekroczyły granicę dobrego wychowania?
-
Edyta Herbuś w NAJPIĘKNIEJSZEJ spódnicy miesiąca. Przesadzamy? Powiedzcie, że nie chcecie takiej na Sylwestra
Edyta Herbuś pojawiła się na prezentacji luksusowej marki obuwniczej Christian Louboutin w butiku Moliera 2. Za sprawą oryginalnej stylizacji trudno było przejść koło niej obojętnie.
-
TE buty mają już chyba wszystkie celebrytki. Nie ma się co dziwić, wyglądają naprawdę seksownie!
Muszkieterki to ostatnio najbardziej popularny model kozaków wśród celebrytek. Wcale nas to nie dziwi, długość za kolano jest naprawdę seksowna, szczególnie w połączeniu z sukienką mini! Przyglądamy się stylizacjom Małgorzaty Rozenek-Majdan,...