Szulim pokazuje "afterparty w Bangkoku". Świetne! Komentuje Stanek: Niech Ci opowiedzą, jakie było... Intrygujące!

"Azja Express". Uczestnicy po finale zrobili sobie imprezę. Agnieszka Szulim pokazała zdjęcie.

 "Azja Express". Najgorętsze show sezonu zakończyło się zwycięstwem Michała Żurawskiego i Ludwika Borkowskiego. Bezpośrednio po finale uczestnicy wzięli udział w całkiem zasłużonej imprezie. Zdjęcie z niej pokazała na Instagramie Agnieszka Szulim.

A tak wyglądało afterparty Azja Express w Bangkoku. Na zdjęciu tylko jeden zwycięzca, ale obaj byli fantastyczni! Michał, Ludwik gratulacje! Dziewczyny też dałyście czadu! Cieszę się, że mogłam tam być, totalnie! - napisała obok zdjęcia.

Balanga odbyła się w lodowym barze, więc uczestnicy w końcu nie narzekali na upał. A Agnieszka Szulim założyła futro. Przezornie wolała się jednak zabezpieczyć przed ewentualną krytyką.

Futro sztuczne, bez obaw! - dodała.
 

Fotografię skomentował Leszek Stanek, który z programem pożegnał się już w finale:

To niech Ludwinio i Marja i Aga powiedzą Ci jakie było after days w Bangkoku ze mną i izabelką hehehhe. Brakowało tylko reszty ludu:) <3 dziękuję Wam wszystkim ze te przygode:) <3

Zdjęcie polubiło już 4100 fanów, a ci, którzy komentowali je, komplementowali show.

Świetny finał, czekam na kolejną serię. Mam nadzieję, że będą świetni ludzie, tak jak teraz. Aga i Marysia byłyście super.
Wielkie gratulacje dla Michała i Ludwiczka - świetni kumple z inteligentnym poczuciem humoru, po prostu należała się im ta wygrana.
Mam nadzieję, że będzie kolejna seria. W końcu jakiś fajny program na polskim rynku- pisali.

Jak już wiemy, będzie kolejna seria. Tym razem uczestnicy walczyć będą o zwycięstwo w Indiach.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.