Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski rozstali się pół roku temu. Teraz spotkali się na pokazie. Reakcja? Zdjęcia mówią sporo. Nasz informator WIĘCEJ

Maja Sablewska pojawiła się na pokazie Roberta Kupisza. Celebrytka miała tam okazję spotkać swojego byłego narzeczonego.

 Pokaz Roberta Kupisza przyciągnął grono gwiazd. Była wśród nich znana z rockowego stylu Maja Sablewska, która na pokaz przyszła sama. Oczywiście wśród celebrytów nie zabrakło jej znajomych, w tym byłego już ukochanego, Wojciecha Mazolewskiego. 

Byli narzeczeni ani przez chwilę nie znaleźli się blisko siebie, a fotoreporterom nie udało się zrobić im zdjęcia, na którym byliby razem. Muzyk pozował sam, a także w otoczeniu koleżanek - m.in. Natalii Siwiec.

Więcej o całej sytuacji mówi nasz informator:

Wszyscy zwrócili uwagę na Mazolewskiego i Sabelwską, którzy ewidentnie unikali się podczas pokazu Roberta Kupisza w warszawskim Soho. Maja spóźniła się na prezentacje kolekcji, ale mimo wszystko nie zajęła miejsca przy swoim partnerze (?). Później na afterparty najwyraźniej unikali się nawet wzrokiem. Stali w grupkach znajomych, nie podeszli do siebie nawet na moment- donosi osoba będąca na pokazie.

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.