Wraca serial "Daleko od noszy". Czy ktoś zastąpi Annę Przybylską? Jest nowa aktorka w obsadzie

"Daleko od noszy". Pamiętacie ten serial? Do ekipy dołączyła nowa aktorka.

Powstaną nowe odcinki serialu "Daleko od noszy". W jego pierwotnej obsadzie jedną z głównych ról grała niezapomniana Anna Przybylska. Czy po wznowieniu produkcji ktoś zajmie jej miejsce i zagra siostrę Karinę?

Jeżeli pan Jaroszyński zdecydował się na kontynuację "Daleko od noszy", to z tymi samymi ludźmi, którzy byli, i na pewno będzie doktor Kidler, którego grałem. Nie wiem, kto mógłby zastąpić Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była. Ona była naszym kolorem i duszą. Wielka szkoda, że nie ma jej już z nami. Jak to mówią: "Nie chce się, a żyć trzeba" - powiedział w rozmowie z serwisem "Super Express" Paweł Wawrzecki.

Anny Przybylskiej raczej zatem nikt nie zastąpi. Jednak ekipa serialu i tak powiększy się o przynajmniej jedną osobę: Katarzynę Glinkę. Aktorka umieściła na Facebooku zdjęcie z planu.

Katarzyna Glinka zagra siostrę Ritę. Kiedy zaś zobaczymy premierowe odcinki serialu? Będziemy musieli trochę na nie poczekać. Reżyser Piotr Jaroszyński dopiero kompletuje ekipę.

JZ